Rozrywka.Lelum.pl

kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

Została królową turnusu w "Sanatorium miłości", dziś mieszka w prawdziwym pałacu

9 Lutego 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Walentyna Kozioł była jedną z najbarwniejszych postaci kultowego programu TVP “Sanatorium miłości”. Dziś odwiedził ją dziennikarz show “Pytanie na śniadanie” i pokazał widzom, w jakich warunkach mieszka królowa turnusu. Można się zachwycić.

Jak dziś mieszka znana z "Sanatorium miłości" Walentyna Kozioł?

Walentyna Kozioł zyskała największą popularność dzięki udziałowi w pierwszej historycznej edycji programu “Sanatorium miłości”. Seniorka tak bardzo przypadła do gustu telewidzom, że jednogłośnie została wybrana królową turnusu. Teraz, z okazji zbliżających się Walentynek odwiedził ją Mateusz Szymkowiak i w dzisiejszym odcinku “Pytania na śniadanie” pokazał fanom show, jak dziś mieszka gwiazda,

Okazało się, że uczestniczka reality show może pochwalić się naprawdę wielką i stylowo urządzoną willą, w której nie brak licznych ozdób i rodzinnych pamiątek. Co więcej, to właśnie sama Walentyna zadbała o wystrój swojego wnętrza, czym pochwaliła się w rozmowie z dziennikarzem.

Margaret

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję

CZYTAJ DALEJ

"Sanatorium miłości": Walentyna Kozioł sama urządziła swoją luksusową willę

W domu Walentyny Kozioł dominuje drewno i ciepłe odcienie brązu. Centralnym miejscem ogromnego salonu jest okrągły stół przykryty szykownym białym obrusem, przy którym kobieta powitała swojego gościa. W tle można zauważyć również klasyczną meblościankę z licznymi dekoracjami.

Mateusz Szymkowiak podczas wizyty w domu uczestniczki “Sanatorium miłości” zauważył, że w jej wnętrzu nie brakuje stylowych ozdób i eleganckich dodatków.  W willi seniorki można zauważyć mnóstwo rodzinnych pamiątek, zdjęć bliskich oraz gustownych szklanych figurek. Gwiazda reality show pochwaliła się, że samodzielnie urządziła swoje mieszkanie.

- Lubię patrzeć na rzeczy, które sama zrobiłam. Wtedy czuję się taka dowartościowana, że potrafię coś robić - powiedziała w “Pytaniu na śniadanie” Walentyna Kozioł z pierwszej edycji show TVP.

Walentyna Kozioł z "Sanatorium miłości" gościem dzisiejszego odcinka "Pytanie na śniadanie"

Podczas rozmowy z Mateuszem Szymkowiakiem Walentyna Kozioł powróciła pamięcią do czasów swojego udziału w reality show TVP. Okazało się, że kobieta jest bardzo szczęśliwa, że zdecydowała się na zgłoszenie do programu “Sanatorium miłości”. Nie ukrywa, że popularność, jaką przyniosło jej show, wciąż sprawia jej mnóstwo radości.

Co więcej, uczestniczka pierwszej edycji “Sanatorium miłości” zachęciła inne seniorki do przełamania się i zgłoszenia do programu prowadzonego przez Martę Manowską. Jak sama mówi, to właśnie dzięki niemu wzrosła jej pewność siebie oraz poznała mnóstwo wartościowych osób, z którymi przyjaźni się do dziś.

Radosław Liszewski

Radosław Liszewski szczerze o żonie Dorocie. Opowiedział, jak wygląda ich życie

CZYTAJ DALEJ
Kasia Cichopek

Wyrzucą Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z TVP? Zachowali się nie po myśli władz telewizji publicznej

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

sanatorium miłościPytanie na Śniadaniewalentyna kozioł

Podobne artykuły

Programy

Przykre słowa o Julii Kamińskiej po jej wygranej w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Czytaj więcej >

Programy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Widzowie oburzeni zachowaniem jurorów wobec uczestnika, po ostatnim występie nie wytrzymali
Czytaj więcej >

Programy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kultowa postać dołączyła do obsady, Kasia Kołeczek ma powód do obaw?
Czytaj więcej >

Programy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pokazała zdjęcie, fani oniemieli. Powinna wrócić do tej fryzury?
Czytaj więcej >

Programy

Mieszkał w samochodzie i szukał miłości. Co się stało z Mariuszem z "Chłopaków do wzięcia"?
Czytaj więcej >

Programy

"Nie było tak nigdy!" Nowicki aż się obruszył. Marta Surnik nagle przytoczyła jego podsłuchaną rozmowę z Kurzajewskim
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]