Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Zrezygnowany Miszczak na konferencji Polsat SuperHit Festiwal. Co się z nim stało? Uwagę zwracają jego dłonie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 17.05.2023 20:23

Zrezygnowany Miszczak na konferencji Polsat SuperHit Festiwal. Co się z nim stało? Uwagę zwracają jego dłonie

Edward Miszczak
fot. KAPiF

Trwają coraz bardziej zaawansowane przygotowania do Polsat SuperHit Festiwal. Stacja zorganizowała konferencję promującą to wydarzenie. Edward Miszczak, który pełni funkcję dyrektora programowego Polsatu, był podczas niej zrezygnowany.

Nie wiadomo, co było tego powodem, ale aktualny czas raczej nie jest dla niego najłatwiejszy. Miszczak podjął kilka trudnych decyzji związanych z telewizją, dla której pracuje i część z nich nie spodobało się fanom, którzy w mediach społecznościowych krytykują mężczyzną, nazywając go nawet mianem “Zniszczaka”.

Polsat SuperHit Festiwal zbliża się wielkimi krokami

Polsat SuperHit Festiwal to stały punkt w wiosenno-letniej ramówce stacji. W tym roku odbędzie się on w dniach 26-28 maja w Operze Leśnej w Sopocie. Na wydarzeniu wystąpią wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak Dawid Kwiatkowski, Smolasty, Agnieszka Chylińska, czy Edyta Górniak.

Na konferencji promującej festiwal doszło do nieprzyjemnej sytuacji pomiędzy ostatnią z wymienionych gwiazd a Dodą. Górniak nieco spóźniła się na wydarzenie i ostentacyjnie pominęła w przywitaniach swoją koleżankę po fachu. Zdążyła już się do tego odnieść w wywiadzie.

Ela Romanowska prowadzi pierwszy remont w "Nasz nowy dom". Fala rozczarowania i oburzenia w sieci, fani chcą Dowbor

Edward Miszczak był zrezygnowany na konferencji przed Polsat SuperHit Festiwal

Wydaje się, że Edward Miszczak podczas konferencji nie był w najlepszym humorze. Być może wpływ na to miał wspomniany incydent pomiędzy dwoma gwiazdami festiwalu. Uwagę fanów przykuły dłonie dyrektora programowego Polsatu.

Na konferencję wybrał on celebrycką stylizację, a na jego palcach widniały dwa pierścionki, które jednak nosi od długiego czasu. Fotoreporterzy nie pierwszy raz zrobili mu zdjęcia, gdy ma je na sobie.

Edward Miszczak nie radzi sobie z krytyką internautów?

Nie wiadomo, jak Edward Miszczak radzi sobie ze sporym hejtem, który na niego spływa w ostatnich tygodniach, bo nigdzie się do tego nie ustosunkował. Jednak mowa jego ciała może wskazywać, że nie jest to dla niego dobry okres.

Na pewno jednak humor poprawi mu sukces Polsat SuperHit Festiwal, który rozpocznie się już za kilka dni. Z taką obsadą, jaką udało się ściągnąć na sopockie wydarzenie, wydaje się, że słupki oglądalności będą naprawdę wysokie.

Edward Miszczak.jpg
fot. KAPiF