Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Barbie i Ken. Wydali milion złotych, żeby się do nich upodobnić
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 27.08.2018 14:49

Barbie i Ken. Wydali milion złotych, żeby się do nich upodobnić

Fot. New Dog Media

Barbie i Ken to idealna para, którą pamiętamy z dzieciństwa. Fani Barbie i Kena na pewno nie raz chcieliby się zamienić ze swoimi plastikowymi ulubieńcami. No cóż, marzenia są przecież po to, by je spełniać?

Jak się okazuje Barbie i Ken żyją naprawdę i mieszkają we Francji. Jesteście ciekawi niesamowitej historii żywej Barbie i Kena?

Barbie i Ken, historia prawdziwa?

Anastacia Reskoss była zawsze bardzo dobrą uczennicą. Nie sprawiała rodzicom kłopotów, wcale nie ciągnęło ją do alkoholu czy narkotyków. Miała tylko jedną jedyną obsesję — lalki Barbie. Jej kolekcja liczyła około tysiąca różnych lalek Barbie wraz z akcesoriami. Kiedy skończyła 18 lat postanowiła sama upodobnić się do swoich plastikowych idolek. Najpierw zoperowała sobie nos, a następnie znacznie powiększyła piersi. Była zachwycona swoją metamorfozą, a co na to jej rodzice?

– Byłam dobrą córką – stale się uczyłam i bardzo dobrze radziłam sobie w szkole. Moi rodzice woleli mieć nastoletnią córkę, która dba o swój wygląd niż taką, która bierze narkotyki. – powiedziała żywa Barbie. Rodzice Francuzki wydali na jej operację 10 000 dolarów.

Historia Quentina Dehara jest bardzo podobna — również był dobrym uczniem i nie sprawiał żadnych kłopotów swoim rodzicom. Dorastał z imponującą kolekcją Kenów. Miał też wszystkie możliwe akcesoria jak: samoloty i sportowe samochody. W końcu, tak jak Anastacia, postanowił upodobnić się do lalkowego Kena. Operacja nosa oraz liczne zastrzyki z botoksem kosztowały rodziców Dehara 5 000 dolarów. Wkrótce chłopak rozpoczął swój własny biznes sprzedaży telefonów komórkowych, który przyniósł mu dużo pieniędzy — żywy Ken postanowił zainwestować je w kolejne operacje plastyczne.

Kiedy Barbie i Ken… to znaczy Anastacia i Quentin poznali się w 2013 roku w Saint Tropez, od razu wpadli sobie w oko. Podczas ich pierwszego spotkania, Dehar poweidział do Reskoss:

Znalazłem Barbie dla mojego Kena.

Odtąd Barbie i Ken żyją razem i są najwyraźniej bardzo szczęśliwi. Razem chodzą na zabiegi i operacje plastyczne.

Myślicie, że Barbie i Ken przesadzili? Podobają się wam?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Barbie i Ken
Barbie i Ken
Barbie i Ken

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ludzie spod TYCH znaków zodiaków to najwięksi jajcarze. Jesteś wśród nich?
  2. Magda Gessler ma powody do dumy! Jej syn dostał program w TVN
  3. „Pierwsza miłość”. Gwiazda serialu zaręczyła się na luksusowych wakacjach! Po kilku miesiącach znajomości

źródło: popularne.pl

Tagi: