Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Anna Kalczyńska przyłapana na sobotniej imprezie. Gwiazda DDTVN poza telewizją jest zupełnie inną osobą
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 19.03.2023 08:45

Anna Kalczyńska przyłapana na sobotniej imprezie. Gwiazda DDTVN poza telewizją jest zupełnie inną osobą

Anna Kalczyńska
fot. KAPiF

Anna Kalczyńska dała się poznać, jako telewizyjne uosobienie szyku. Zawsze z klasą i gracją, zdecydowanie zasługuje na miano Pierwszej Damy "Dzień dobry TVN". Okazuje się jednak, że lubiana prezenterka ma także drugie oblicze. Prawda wyszła na jaw, kiedy "przyłapano" ją podczas sobotniej imprezy. 

W sieci pojawiło się nagranie, na którym gwiazda TVN pokazuje swoją drugą, mało znaną twarz. 

Anna Kalczyńska - kariera w blaskach i cieniach

Dziś aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu nie tylko kariera, ale i zdrowie dziennikarki stanęły na krawędzi. Po tym, jak na antenie zdarzyła jej się wpadka, Anna Kalczyńska musiała borykać się z niewyobrażalną falą hejtu. Rykoszetem oberwały nawet jej dzieci, a sama prezenterka otrzymywała karalne groźby. W najczarniejszej chwili musiała sięgnąć po pomoc psychologiczną, aby stanąć na nogi. 

Na szczęście trudne chwile są już daleko za nią i dziś gwiazda “Dzień dobry TVN” cieszy się opinią jednej z najbardziej docenianych dziennikarek w swojej stacji. Teraz jednak pokazała się z zupełnie nowej strony. 

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

Anna Kalczyńska "przyłapana" na sobotniej imprezie

Czy to w obiektywach paparazzi, czy na czerwonym dywanie, Anna Kalczyńska zawsze zachwyca gracją i elegancją, a jej znakiem rozpoznawczym są długie, zwiewne suknie, rozkloszowane spódnice, koszule i marynarki. Tylko od czasu do czasu w mediach społecznościowych prezentuje się w nieco bardziej “sportowym” stylu. 

Teraz jednak na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym fani mogli zobaczyć, jak lubiana prezenterka zostaje wciągnięta w istną “gorączkę sobotniej nocy". Kalczyńska zaszalała na imprezie — i to nie byle jakiej, ponieważ zorganizowanej w stylu lat 80. 

Anna Kalczyńska podbija parkiet w swoim własnym stylu

Na swoim profilu dziennikarka pokazała film, a wielbiciele lat 80. mogli zachłysnąć się z zachwytu. Na parkiecie dominowały oczywiście “trwałe”, ortaliony, skóry, kolorowe dresy, odblaski, wytarte dżinsy i ogromne okulary. Jeśli jednak myślicie, że Anna Kalczyńska lawirowała w pstrokatych legginsach i obcisłym kostiumie — nic bardziej mylnego.  

Gwiazda TVN znalazła swoją własną interpretację tej dekady. Stroiła miny i beztrosko bawiła się w tłumie, jednak nie porzuciła elegancji — na sali lśniła niczym Cristal Carrington z kultowej “Dynastii”. Fani od razu rozpoznali srebrzystą suknię i zasypali gospodynię “Dzień dobry TVN” słowami podziwu. Byli pod wielkim wrażeniem. 

- Dynastię całą rodziną oglądaliśmy, piękne czasy to były - podłapała jedna z internautek. 

- Ania klasa jak zawsze. 

- Zawsze z klasa i uśmiechem.

- Ale pasuje Cristal do Ciebie albo Ty do Cristal - stwierdziła kolejna osoba. 

Zgadzacie się?

Anna Kalczyńska.jpg

Anna Kalczyńska (3).jpg
fot. KAPiF
Anna Kalczyńska (4).jpg
fot. KAPiF
Anna Kalczyńska (1).jpg
fot. KAPiF