Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Akcja ratunkowa w Biedronce. Na miejscu pojawiła się straż, 23-letnia kobieta przeżyła koszmar
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 03.09.2020 17:13

Akcja ratunkowa w Biedronce. Na miejscu pojawiła się straż, 23-letnia kobieta przeżyła koszmar

biedronka
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka, w jednym z północnych miast Polski, była miejscem poważnej akcji ratunkowej. 23-letnia kobieta przeżyła prawdziwe chwile grozy, było bardzo niebezpiecznie. Na miejscu zdarzenia musiała pojawić się straż, by ratować pracownicę.

Nikt się nie spodziewał, że Biedronka stanie się miejscem ludzkiego dramatu. To, co się wydarzyło, przechodzi wszelkie pojęcie. Było na tyle poważnie, że do akcji ratunkowej zaangażowano straż.

Biedronka miejscem akcji ratunkowej

W jednym ze sklepów sieci Biedronka przy ulicy Kilińskiego 26 w Słupsku (województwo pomorskie) doszło do poważnie wyglądającego wypadku. Ręka 23-letniej kasjerki została wciągnięta przez taśmę do zakupów. Musieli interweniować strażacy.

— Podważyliśmy urządzenie tak by można było rękę oswobodzić bez dodatkowych obrażeń. Pogotowie zabrało poszkodowaną do szpitala — powiedział Piotr Basarab, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku dla portalu gp24.pl.

Kobieta nie doznała poważnych obrażeń, ale wszystko wyglądało naprawdę bardzo groźnie. Jej przewóz do szpitala miał odbyć się ze względu na obserwację, a nie z powodu obrażeń.

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan straciła posadę w TVN. Nikt nie spodziewał się takiego ciosu
  2. Co lepiej chroni przed koronawirusem – maseczka czy przyłbica? Specjaliści rozwiewają wszelkie wątpliwości

Kobiecie natychmiast udzielono pomocy

Ręka była bardzo mocno ściśnięta. Odpowiednie służby nadal czekają na decyzję lekarzy, ponieważ nie wiedzą, czy doszło do poważnych naruszeń w czasie pracy. Najpewniej całą sprawę przejmie inspekcja pracy. Portal gp24.pl donosi, że kobiecie od razu udzielono odpowiedniej pomocy na miejscu wypadku:

— Pracownicy sklepu natychmiast udzielili doraźnej pomocy pracownicy. Zgodnie z wewnętrznymi procedurami zawiadomili o sprawie odpowiednie służby oraz regionalny dział BHP. Stanowisko kasowe, zostało odłączone i zostanie sprawdzone przez profesjonalną firmę. Zespół sklepu przy ulicy Kilińskiego 26 czeka na rychły powrót koleżanki — poinformowała Magdalena Molęda, kierownik sekcji bhp i przeciwpożarowej w regionie Koszalin.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

biedronka

Biedronka w Słupsku była miejscem groźnie wyglądającego wypadku.

ZOBACZ TEŻ

  1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
  2. Prosty przepis na tradycyjny, polski domowy krupnik. Pyszna zupa, którą przygotujesz w 20 minut
  3. Danuta Wałęsa zarobi miliony. Nikt nie spodziewał się, że zrobi jedną rzecz
  4. Mama zamarła na widok oświadczenia, które syn przyniósł ze szkoły. ”Jestem bez wyjścia. Muszę podpisać”
  5. Panna młoda zmarła przed ślubem. Kilka dni później mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie i nie mógł powstrzymać łez
  6. Wielki powrót, miliony Polaków czekało z zapartych tchem, już dziś we wszystkich domach

Źródła: gp24.pl, wyborcza.pl