Rozrywka.Lelum.pl > Wypadek

Wypadek

Sylwia Peretti zdradza, co wydarzyło się po śmierci Patryka
28.10.2023 15:02 To zdarzyło się w noc śmierci Patryka Peretti! Sylwia zdradza szczegóły, które przyprawiają o dreszcze: "Zatrzymał się..."

Wypadek Patryka Perettiego wstrząsnął całą Polską. W lipcu tego roku syn gwiazdy programu “Królowe życia”, jadąc rozpędzonym samochodem, wpadł w poślizg i dachował na jednej z głównych ulic Krakowa. Teraz Sylwia Peretti po raz pierwszy przyznała, do czego doszło po śmierci jej ukochanej pociechy. Szczegóły szokują.

Piotr Zabawski, wrak samochodu
13.10.2023 08:09 Piotr Zabawski nie żyje. Kulisy wypadku samochodowego przyprawiają o dreszcze

Piotr Zabawski cieszył się dużą siłą i sprawnością fizyczną, które umożliwiły mu udział w programie “Ninja Warrior Polska”. Tam szybko stał się faworytem wielu widzów. 12 października poinformowano o jego śmierci — mężczyzna zginął w wypadku samochodowym. Na jaw właśnie wyszły jego tragiczne szczegóły.

Były rzecznik policji ocenia sprawę wypadku na autostradzie A1, fot. Facebook/Polska Policja, gov.pl
08.10.2023 11:58 Były rzecznik policji zdziwiony JEDNĄ rzeczą po wypadku na A1. Ten szczegół może zaszokować każdego

16 września na autostradzie A1 doszło do koszmarnego wypadku. W zdarzeniu zginęli rodzice wraz ze swoim 5-letnim synem. 4 października służbom udało się zatrzymać podejrzanego o spowodowanie wypadku Sebastiana M., który zdążył opuścić kraj zanim postawiono mu zarzuty.

W miejscu tragedii na A1 wciąż można znaleźć łamiące serce przedmioty, fot. Facebook/polskiedrogiwzello
08.10.2023 09:20 Porażające, co znaleźli po wypadku na A1. Widok na poboczu zostanie z nimi na zawsze, "równie jasne, co przerażające"

Nie milkną echa wypadku na autostradzie A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina. Choć medialne doniesienia skupiają się na podejrzanym o spowodowanie tragedii, która miała miejsce 16 września., nie można zapomnieć o ofiarach. 

 Sąsiedzi ujawniają prawdę o kierowcy BMW, fot. Facebook/Polska Policja, gov.pl
07.10.2023 12:18 Widywali Sebastiana M. w samochodzie. Sąsiedzi ujawniają prawdę o kierowcy BMW

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o zatrzymaniu Sebastiana M. podejrzewanego o spowodowanie tragicznego wypadku na autostradzie A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, ponieważ zdążył opuścić kraj.  

Sebastian M. dbał o to, by nie zostać rozpoznanym, fot. Canva/cocoparisienne, pixabay, gov.pl
05.10.2023 15:10 Osłonięta twarz, nałożony kaptur... Tak wyglądało "polowanie" na Sebastiana M. Kulisy dosłownie, jak z filmu

Nie milkną echa głośnej sprawy wypadku na autostradzie A1. W wyniku zdarzenia trzyosobowa rodzina spłonęła żywcem. Podejrzanym o spowodowanie wypadku jest Sebastian M., który obecnie przebywa w areszcie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zanim usłyszał zarzuty, zdołał bowiem zniknąć z Polski.

Ile będzie kosztować ekstradycja Sebastiana M.? , fot. Facebook/Polska Policja, gov.pl
05.10.2023 13:16 Policja podała koszty ekstradycji Sebastiana M. Można się złapać za głowę! Co za suma…

W środę media obiegła wiadomość o zatrzymaniu Sebastiana M., podejrzanego w sprawie spowodowania wypadku na autostradzie A1. W tragedii zginęła trzyosobowa rodzina. 

Kulisy zatrzymania Sebastiana M. Wiadomo, co dalej się z nim stanie, fot. Canva/pixabay, gov.pl
04.10.2023 14:32 Kulisy zatrzymania Sebastiana M. Wiadomo, co dalej się z nim stanie. Nikt nie chciałby znaleźć się w tej sytuacji

W ostatnich dniach Polska żyje sprawą tragicznego wypadku, do którego doszło na autostradzie A1. Po śledztwie przeprowadzonym przez internautów, na jaw wyszło, że sprawcą zdarzenia, w wyniku którego żywcem spłonęła trzyosobowa rodzina najpewniej jest kierowca BMW, Sebastian M.

Krzysztof Rutkowski o Sebastianie Majtczaku
02.10.2023 20:15 Krzysztof Rutkowski w akcji! To koniec ucieczki Majtczaka? Do detektywa dotarły sygnały

Choć miejsce pobytu sprawcy tragicznego wypadku na autostradzie A1 nadal pozostaje nieznane, w mediach narasta ilość zeznań, ustaleń i doniesień. W połowie września kierujący BMW Sebastian Majtczak spowodował tragedię, w wyniku której zginęła trzyosobowa rodzina. Nieoczekiwanie w sprawę zaangażował się Krzysztof Rutkowski. Zdumiewające, co zadeklarował. 

Sylwia Peretti
26.09.2023 09:19 Menadżer Sylwii Peretti zabrał głos. Fani gwiazdy zaleją się łzami. Wiemy, co się z nią dzieje

Minęły już ponad 2 miesiące od tragicznego wypadku w centrum Krakowa, w wyniku którego życie straciło czterech młodych mężczyzn, w tym syn Sylwii Peretti, Patryk. Kobieta długo była nieaktywna w mediach po tragedii. Wreszcie jednak zabrała głos. Teraz na temat jej słów i stanu zabrał głos menadżer gwiazdy. 

Sophia Loren trafiła do szpitala, fot. Maria Laura Antonelli/Shutterstock (14076188f), Rex Features/East News, AFP/East News
25.09.2023 16:27 Najpierw smutna wiadomość o Celine Dion, teraz porażająca wieść o Sophii Loren. Lekarze właśnie przekazali komunikat

Sophia Loren jest niezaprzeczalną ikoną kina. Włoska aktorka święciła triumfy w kinie lat 50. i 60. Dobiegająca obecnie dziewięćdziesiątki aktorka od blisko dekady jest na swoistej emeryturze, grywając w filmach raz na kilka lat. Ostatnio stan jej zdrowia sprawił, że trafiła do szpitala. 

Podano nowe fakty w sprawie wypadku Patryka Perettiego
19.09.2023 15:18 Dzisiaj, dwa miesiące po wypadku Perettiego odkryto 2 porażające szczegóły z ostatnich sekund jazdy Patryka

Tragiczny wypadek Patryka Perettiego odbił się szerokim echem w mediach. 24-letni syn królowej życia w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z mostu i zaczął dachować. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie okropnego zdarzenia. Auto poruszało się jednak z inną prędkością.

Grożny wypadek Lei Oleksiak
26.08.2023 16:07 GROŹNY wypadek z udziałem gwiazdy polskich seriali. Utknęła w zmiażdżonym wraku, musiano użyć specjalnego sprzętu

Media właśnie doniosły o przerażającym wypadku, który miał miejsce w centrum Warszawy. Gwiazda popularnych seriali została zakleszczona w swoim samochodzie. Niezbędna była pomoc specjalistycznych służb, które wycinały ją z pojazdu!

Trzy aktorki miały wypadek w drodze na pogrzeb
16.08.2023 10:51 3 aktorki jechały na pogrzeb, zginęły w wypadku. Polskę obiegły tragiczne wieści. Nie żyją Wanda, Janina i Teresa

Przerażający wypadek, który wydarzył się w województwie lubelskim, wstrząsnął wszystkimi internautami. Trzy aktorki jechały razem na pogrzeb bliskiego znajomego. Niestety, w trakcie podróży, wszystkie poniosły śmierć na miejscu.

Sąsiedzi Sylwii Peretti o wypadku jej syna
10.08.2023 18:59 Druzgocące wieści od sąsiadów Sylwii Peretti. "Musiało się tak skończyć". Przerwali milczenie ws. WYPADKU

Wciąż nie milkną głosy na temat tragicznego wypadku Patryka Perettiego. 24-latek stracił panowanie nad rozpędzonym samochodem i dachował w centrum Krakowa. Teraz na temat zachowania zmarłego chłopaka wypowiedzieli się sąsiedzi Sylwii Peretti. 

Patryk Peretti
29.07.2023 08:55 To może być przełom w sprawie śmierci Patryka Perettiego i trzech młodych mężczyzn. Jest nowy komentarz prokuratury

Powoli milkną medialne echa tragicznego wypadku, do którego doszło przed dwoma tygodniami w Krakowie, w którym życie stracił Patryk Peretti. Jak się jednak okazuje, dla służb sprawa wcale nie jest zamknięta. Śledczy podjęli właśnie kolejne działania.

Niewiarygodne, co pojawiło się na profilu Patryka Perettiego
26.07.2023 11:18 Bolesne, co pojawiło się na profilu Patryka Perettiego. To najczarniejszy czas dla rodziny i bliskich

Wszyscy jeszcze żyją tragicznym wypadkiem samochodowym, jaki rozegrał się w nocy z 14 na 15 lipca w centrum Krakowa. Prowadzący pojazd Patryk Peretti w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z Mostu Dębnickiego. Teraz, kilka dni po jego pogrzebie, w jego social mediach można zaobserwować przykre zmiany.

Na Sylwię Peretti spadł kolejny cios
25.07.2023 11:10 Na Sylwię Peretti spadł kolejny cios. Niewyobrażalne, co dzieje się po pogrzebie Patryka. To zbyt wiele

Nie milkną głosy wokół tragicznego wypadku, jaki wydarzył się w centrum Krakowa w nocy z 14 na 15 lipca. Syn Sylwii Peretti prowadził rozpędzony samochód, lecz w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą i dachował. Pogrzeb Patryka Perettiego miał miejsce w piątek 21 lipca. Krótko po tym wydarzeniu na jego mamę spadł kolejny cios.

Patryk Peretti
23.07.2023 16:16 Zatrważające, co Patryk Peretti robił przed tragicznym wypadkiem. Policja była przed jego domem, nie do pomyślenia

Minął już tydzień od tragicznego wypadku drogowego z centrum Krakowa, w którym życie straciło czterech młodych mężczyzn w tym Patryk Peretti, który był kierowcą tamtego feralnego wieczora. Na jaw wychodzą kolejne, wstrząsające fakty dotyczące tego, jak prowadził auto.

Patryk Peretti
22.07.2023 11:19 Koszmarne, do czego doszło 1300 metrów przed miejscem tragedii Patryka Perettiego i pasażerów. Wyszło na jaw

Wczoraj tuż po pogrzebie Patryka Perettiego prokuratura oficjalnie potwierdziła krążące już dobę wcześniej doniesienia. Przy okazji wyjawiła inne, mrożące krew w żyłach fakty z tamtej feralnej nocy. Dlaczego syn celebrytki wsiadł za kółko?

Artur ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” trafił na SOR
21.07.2023 18:43 Artur ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miał wypadek, trafił na SOR. Ostro podsumował to, co tam się działo

Adrian Szymaniak, jeden z uczestników 3. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, niedawno uległ wypadkowi podczas kąpieli. Z tego powodu musiał udać się na SOR. To, co go tam spotkało przeszło jego oczekiwania. Mężczyzna podzielił się emocjonalnym wpisem, w którym ostro podsumował swoje przejścia na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. 

Patryk Peretti
21.07.2023 11:35 Najpierw rozpaczliwe gesty Sylwii Peretti nad prochami syna. Potem słowa pożegnania wyciskające łzy

Dziś przed godziną 10.00 rozpoczął się pogrzeb Patryka Perettiego, który tragicznie zmarł w wypadku samochodowym kilka dni temu. Ceremonia była niezwykle emocjonalnym wydarzeniem, na którym zebrała się masa żałobników. Sylwia Peretti, mama zmarłego, była ogarnięta wielką rozpaczą. Trudno się zresztą dziwić.

Patryk Peretti
21.07.2023 10:57 Sylwia Peretti w rozpaczy. Poruszające sceny na pogrzebie jej syna

Dziś przed godziną 10.00 rozpoczął się pogrzeb tragicznie zmarłego Patryka Perettiego, który zginął kilka dni temu w wypadku samochodowym w samym centrum Krakowa. Choć były takie plany, rodzina ostatecznie nie zdecydowała się, by ostatnie pożegnanie młodego mężczyzny było zamknięte. Jak wyglądało?

Sylwia Peretti
21.07.2023 10:33 Kim jest biologiczny ojciec Patryka Perettiego? Sylwia wyjawiła kilka słów prawdy

Dziś mężem Sylwii Peretti jest Łukasz Porzuczek, który jest przedsiębiorcą. To nie on jednak mógł nazywać się ojcem Patryka, ponieważ ożenił się z jego mamą dopiero 2 lata temu. Zresztą, to właśnie syn prowadził ją wtedy do ołtarza. Kim w takim razie jest ojciec zmarłego niedawno młodego mężczyzny?

Znamy szczegóły pogrzebu syna Sylwii Peretti, fot. Instagram/@sylwia_peretti
20.07.2023 11:38 Ujawniono szczegóły pogrzebu syna Sylwii Peretti. Nie będzie taki, jak wszystkie. Sylwia ma jedną prośbę

Wczoraj odbył się pogrzeb Aleksandra i Michała, którzy zginęli w wypadku samochodowym wraz z synem Sylwii Peretti. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat ostatniego pożegnania samego Patryka. Gwiazda “Królowych życia” zaapelowała w tej sprawie do fanów.

Sylwia Peretti
18.07.2023 21:11 Wiemy, co teraz dzieje się z Sylwią Peretti. Są to bardzo przykre wieści, ale rodzina robi co może, żeby otoczyć ją troską

Choć od tragedii, w której zginął jej syn i jego trzech znajomych minęło już kilka dni, Sylwia Peretti nie zabrała jeszcze głosu. Z mediami kontaktuje się natomiast jej menedżer, który wyjaśnił, w jakim stanie jest kobieta i dlaczego milczy.

Patryk Peretti był dobrze znany krakowskiej policji, fot. Instagram/@sylwia_peretti; Facebook/Małopolska Policja
18.07.2023 13:18 Patryk Peretti "był znany policji". Szok, co na temat "żółtego renault" od lat pisali mieszkańcy

Cała Polska żyje wypadkiem, który wydarzył się w nocy z piątku na sobotę w centrum Krakowa. Rozpędzony samochód prowadzony przez syna Sylwii Peretti wypadł z Mostu Dębnickiego i dachował. Na miejscu zmarło czterech pasażerów pojazdu. Teraz okazało się, że kierujący autem Patryk Peretti już wcześniej nie respektował przepisów ruchu drogowego.

Oto bezpośrednia przyczyna śmierci syna Sylwii Peretti, fot. Instagram/@sylwia_peretti; Facebook/Małopolska Policja
18.07.2023 11:09 Tragedia z udziałem syna Sylwii Peretti. Są wstępne wyniki sekcji zwłok. Oto bezpośrednia przyczyna śmierci

Tragiczny wypadek na Moście Dębnickim w Krakowie do tej pory obija się szerokim echem w mediach. Teraz szef Prokuratury Okręgowej w stolicy Małopolski przekazał wyniki pierwszej sekcji zwłok. Wiemy, co było bezpośrednią przyczyną śmierci syna Sylwii Peretti i kto w chwili wypadku siedział za kółkiem.