Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Były mąż dziś żałuje, że ją zostawił. Gdy się rozwodzili ważyła 200 kg, dziś zachwyca sylwetką
Karina Sulich
Karina Sulich 29.01.2020 20:26

Były mąż dziś żałuje, że ją zostawił. Gdy się rozwodzili ważyła 200 kg, dziś zachwyca sylwetką

były mąż
Fot. instagram.com

Były mąż z pewnością pluje sobie w brodę. Kiedy mężczyzna postanowił odejść, kobieta ważyła 200 kg. Dziś jest nie do poznania! Jej sylwetka zachwyca, a historia jest inspiracją dla wszystkich, którzy marzą o zmianie.

Marzenia doprowadziły ją do momentu, w którym w końcu może powiedzieć, że jest szczęśliwa. Dziś były mąż 200-kilogramowej kobiety ogląda ją na bilbordach i rozkładówkach magazynów. Ta historia udowadnia, że wszystko w życiu jest możliwe i warto sięgać po to, co z pozoru wydaje nam się nieosiągalne.

Były mąż żałuje rozwodu

Były mąż żałuje rozwodu, którego zażądał w 2009 roku. Wtedy kobieta ważyła dokładnie 200 kilogramów. Czy właśnie to wydarzenie było momentem przełomowym dla Rosie Mercado? Najwyraźniej tak. Kobieta postanowiła wreszcie o siebie zadbać. Zmotywowana i pełna nadziei rozpoczęła walkę o lepszą przyszłość i swoje marzenia. Były mąż nie miał pojęcia, co traci.

Modelki plus size

Modelki plus size cieszą się coraz większą popularnością. Choć Rosie Mercado urzekała ludzi swoją piękną twarzą, nikt nie akceptował jej ponadprzeciętnych krągłości. Kobieta od zawsze marzyła o tym, by zostać modelką, a jej były mąż tylko jej to ułatwił. Po rozwodzie Rosie postanowiła pokazać, na co ją stać.

Po uczestnictwie w konkursie Miss America kobieta rozpoczęła swoją karierę jako modelka plus size i w mgnieniu oka stała się niezwykle rozpoznawalna. Jednak to było dla niej za mało. Zaczęła więc uprawiać sport i zdrowo się odżywiać, dzięki czemu w ciągu roku schudła ponad 100 kg! Taka przemiana nie mogła pozostać niezauważona, a już na pewno nie przez jej byłego męża.

Dziś kobieta może być z siebie niesamowicie dumna. Nie tylko spełniła swoje zawodowe marzenie, jest modelką i ma swój program telewizyjny, ale również wspiera inne koleżanki z branży, pracując jako coach motywacyjnym. Rosie Mercado jest inspiracją dla milionów kobiet na całym świecie i wie, że jest czymś więcej niż tylko rozmiarem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

były mąż

Kiedy mąż postanowił wziąć rozwód, Rosie ważyła 200kg. Kobieta przeszła niesamowitą przemianę.

były mąż

Dziś Rosie Mercado zachwyca wszystkich swoim wyglądem, ale przede wszystkim, sama czuje się piękna.

Były mąż na pewno żałuje swojej decyzji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: 500 osób w Polsce monitorowanych w kontekście koronawirusa
  2. Nagranie Magdy Gessler z Wuhan ścina z nóg. Ukrywana prawda wyszła na jaw
  3. Nie żyje uwielbiany aktor TVP. Miał 88 lat, widzowie kochali jego rolę w ”Janosiku”
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze charaktery. Na nich można polegać bez względu na porę
  5. Na zdjęciu klasowym żony zobaczył kogoś. Nie wierzył, kto siedzi obok ukochanej
  6. Łzy, żałoba, rozpacz. Córka Magdy Gessler zmarła w tragicznych okolicznościach, po latach restauratorka opowiedziała o wszystkim

źródło: popularne.pl