Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ciężarna Małgorzata Tomaszewska obudziła wszystkich w środku nocy. Zaczęły się problemy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.09.2023 16:27

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska obudziła wszystkich w środku nocy. Zaczęły się problemy

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzatę Tomaszewską spotkała w nocy zaskakująca sytuacja. Fot. KAPiF, Instagram/Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska już jakiś czas temu przekazała szczęśliwą wiadomość o tym, że jest w ciąży. W związku z tym ostatnio była zmuszona przerwać wywiad w “Pytaniu na Śniadanie”, a dziś w nocy przekazała zaskakujące informacje. Obudziła wszystkich domowników, chwyciła telefon i zaczęła nagrywać!

Małgorzata Tomaszewska przekazała informację o ciąży

3 sierpnia Małgorzata Tomaszewska przekazała szczęśliwe nowiny o tym, że jej rodzina się powiększy. Część fanów podejrzewała, że prezenterka może być w ciąży, ale oficjalna wiadomość została potwierdzona dopiero na łamach prowadzonego przez nią “Pytania na Śniadanie”, a następnie w mediach społecznościowych. Wówczas Tomaszewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, gdzie w oczy od razu rzucał się jej zaokrąglony brzuszek.

W tamtym czasie Światu Gwiazd udało się dowiedzieć, iż prezenterka była w 4. miesiącu ciąży, zaś pozytywny test ciążowy pomógł odczytać jej synek. Jak podkreśliła, zależało jej, aby był on włączony w proces spodziewania się drugiego maluszka już od samego początku.

Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją pociechę. "Powodzenia dla synka"

Przez ciążę Małgorzata Tomaszewska musiała przerwać wywiad w "Pytaniu na Śniadanie"

Mimo swojego stanu Małgorzata Tomaszewska regularnie pojawia się w “Pytaniu na Śniadanie” u boku Aleksandra Sikory, by razem z nim prowadzić poranne wydanie programu. Jednak podczas emisji jednego z ostatnich odcinków spotkała ją zaskakująca sytuacja. Wywiad, który przeprowadzali, został nagle przerwany, ponieważ prezenterka niesamowicie się wzruszyła!

Zaszklone oczy Małgorzaty Tomaszewskiej natychmiast przykuły uwagę wszystkich obecnych w studio. Okazało się, że prezenterka poczuła kilka kopnięć dziecka pod rząd. Była to pierwsza taka sytuacja podczas ciąży, która jej się przytrafiła, więc nie była w stanie pohamować wzruszenia, na co natychmiast zareagował jej ekranowy partner.

Małgorzata Tomaszewska w środku nocy zwróciła się do fanów

W nocy z 26 na 27 września Małgorzatę Tomaszewską spotkała zaskakująca sytuacja. Wiele wskazuje na to, że prezenterkę męczą problemy ze snem, ponieważ gdy inni domownicy już spali, ona zaczęła krzątać się po mieszkaniu. 

O swoich niecodziennych doświadczeniach postanowiła opowiedzieć na relacji na Instagramie, gdzie zwykle kontaktuje się z fanami.

Zbiłam szklankę, obudziłam cały dom, zjadłam kanapkę, wypłukałam gardło wodą z solą… i po tej nocnej “imprezie” spróbuję zasnąć. Boli mnie gardło! Ale chociaż znalazłam sposób, jak tu regularnie do was mówić - w nocy. Będę nagrywać instastory w nocy – postanowiła Tomaszewska.

Projekt bez nazwy - 2023-09-27T155930.654.png
Małgorzatę Tomaszewską spotkała w nocy zaskakująca sytuacja. Fot. Instagram/Małgorzata Tomaszewska
Projekt bez nazwy - 2023-09-27T160010.620.png
Małgorzatę Tomaszewską spotkała w nocy zaskakująca sytuacja. Fot. Instagram/Małgorzata Tomaszewska