Rozrywka.Lelum.pl > Programy > W filmie Disneya główny bohater będzie gejem. Internauci się podzielili
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 15.08.2018 12:38

W filmie Disneya główny bohater będzie gejem. Internauci się podzielili

Disney
Fot: Disney, Król Lew screen

Disney przygotowuje film z gejem jako jedną z wiodących postaci. W końcu ugiął sę pod naciskami środowisk homoseksualych? Przeczytajcie.

Internauci od dawna domagali się wprowadzenia do uniwersum postaci o orientacji innej niż heteroseksualna. Wygląda na to, że ich życzenia się ziściły. Nie brakuje jednak głosów krytycznych.

Disney wypuści bajkę o gejach?

 Jungle Cruise inspirowany będzie jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Disneylandu o tej samej nazwie. Co oferuje ta atrakcja? Przejechać możemy się po rzekach Azji, Ameryki Południowej czy Afryki. Oczywiście jest to rejs w formie symulacji. W rolach głównych wystąpić mają Emily Blunt i Dwayne Johnson. W homoseksualną postać wcielić się ma Jack Whitehall. Informację podał tygodnik The Sun. Whitehall to brytyjski komik, który pojawił się w takich tytułach jak Złe wychowanie czy Pod numerem 9. Akcja filmu Jungle Cruise rozgrywać się ma w XIX wieku. Jest to o ciekawe, ponieważ jak powszechnie wiadomo, w tamtych czasach homoseksualizm nie był czymś, co ludzie akceptowali. Postać Whitehalla opisywana jest jako zniewieściała, wesoła i wyrażająca się jasno, że nie jest zainteresowana płcią piękną. Już nie możemy się doczekać.

Połączenie atrakcji parku rozrywki i filmu to nie pierwszyzna dla Disney’a. Wystarczy przypomnieć sobie takie filmy jak Piraci z Karaibów czy Kraina Jutra. Ten pierwszy tytuł uznawany jest za jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorskich dzieł Disney’a. Seria ma fanów na całym świecie, a Johnny Depp na zawsze kojarzyć się im będzie z postacią Jacka Sparrowa.

Premiera filmu odbędzie się 11 listopada 2019 roku. Szczegóły fabuły pozostają tajemnicą. Dajcie znać, czy czekacie na ten film ze stajni Disney’a. My nie ukrywamy, że bardzo. Cała redakcja uwielbia filmy wytwórni.

Disney – ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Wendzikowska pochwaliła się ciążową sesją. Wygląda pięknie
  2. Ta dziewczyna rozbiła bank. Pokazała się w skąpym bikini w rozmiarze 46
  3. Ogromny wypadek we Włoszech. Zawalił się wiadukt: „Dziesiątki zabitych”

źródło: kmag.pl, antyradio.pl, canalplus.pl