Disney

Meghan Markle
11.01.2020 14:18 Praca marzeń? Wybrani mogą zostać księżniczkami i książętami, rekrutacja rusza niebawem

Praca marzeń jest bliżej, niż myślisz. Prawdziwi szczęściarze mogą stać się księżniczkami i książętami. Rekrutacja do raju rusza już 15 stycznia. Taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć. Co trzeba zrobić, aby stać się bajkową księżniczką? To naprawdę proste. Czy są wśród nas panie, które w dzieciństwie nie marzyły o tym, aby zostać prawdziwą księżniczką? Tak właśnie myślałyśmy. Okazuje się, że nasze największe pragnienie z przeszłości może stać się rzeczywistością. Wszystko dzięki pewnej ofercie – praca jak z bajki. Co więcej, kandydaci nie muszą posiadać żadnego doświadczenia. Taka szansa zdradza się naprawdę rzadko.

król lew krzysztof tyniec
12.07.2019 17:40 Krzysztof Tyniec powróci jako Timon w „Królu Lwie”? W obsadzie dubbingowej nie zabraknie największych gwiazd

Król Lew Disneya wejdzie do polskich kin 19 lipca, jednak już zdążył wzbudzić niemałe poruszenie wśród widzów. Ku zaskoczeniu wszystkich osób, które wciąż mają w pamięci poprzednią wersję kultowej bajki, to nie Krzysztof Tyniec będzie podkładał głos pod Timona! Kogo tym razem zaangażowali polscy dystrybutorzy? W obsadzie dubbingowej nie zabraknie największych gwiazd! Powstały już nawet nowe wersje pamiętnych piosenek. Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich miłośników kultowej bajki Disneya. Pierwsza wersja animacji Król Lew trafiła na srebrne ekrany w 1994 roku i do dziś bawi zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nic dziwnego, że wszystkie doniesienia odnośnie do nowej automatycznie wzbudzają żywe emocje i dają początek licznym dyskusjom. Nie mogło być inaczej przy okazji ogłoszenia obsady dubbingowej polskiej wersji językowej. Szczególnie że wielu osób wciąż wspomina z sentymentem, jak Krzysztof Tyniec wcielił się w postać Timona.Dlaczego aktor nie został ponownie zaproszony do udziału? Nie uwierzycie, jak wygląda pełna lista nazwisk!

kraina lodu 2
22.02.2019 12:34 Kraina Lodu 2. Elsa jest lesbijką? Disney szykuje pierwszy coming out w historii?

Kraina Lodu 2 ma trafić do kin już pod koniec tego roku! Fanów pierwszej części tego już kultowego filmu Disneya może czekać niespodzianka. Plotki głoszą, że księżniczka Elsa jest lesbijką! Czy Disney szykuje pierwszy coming out w historii? Filmy Disneya bardzo zmieniły się w ciągu ostatnich lat. Ze względu na feminizm i świadomość społeczeństwa, wytwórnia nie serwuje nam już tylko i wyłącznie blondwłosych, białych bohaterek! Księżniczki Disneya mają teraz różne kolory skóry, włosów, a do tego ich celem już dawno przestało być odnalezienie księcia. Kraina Lodu 2 ma szansę, by odmienić filmy Disneya na zawsze!

Disney
15.08.2018 12:38 W filmie Disneya główny bohater będzie gejem. Internauci się podzielili

Disney przygotowuje film z gejem jako jedną z wiodących postaci. W końcu ugiął sę pod naciskami środowisk homoseksualych? Przeczytajcie. Internauci od dawna domagali się wprowadzenia do uniwersum postaci o orientacji innej niż heteroseksualna. Wygląda na to, że ich życzenia się ziściły. Nie brakuje jednak głosów krytycznych.

Disney
31.07.2018 16:41 Disney przygotowuje film o afrykańskiej księżniczce!

Disney przygotowuje nowy, aktorski film o afrykańskiej księżniczce, Sade. Poznajcie więcej szczegółów produkcji. Decyzja o jego powstaniu może być spowodowana kasowym sukcesem obrazu Czarna Pantera.