Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.09.2022 13:44

„Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”

Dzień Dobry TVN Ewa Drzyzga
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”

Podczas dzisiejszego odcinka programu „Dzień Dobry TVN” doszło do niecodziennej sytuacji z udziałem jednej z prowadzących. W pewnym momencie występująca w duecie z Małgorzatą Ohme Ewa Drzyzga zwróciła się prosto do kamery. Gwiazda nie szczędziła mocnych słów.

Poranne show „Dzień Dobry TVN” od wielu lat jest jednym z ulubionych programów Polaków. Produkcja bawi, uczy i wzrusza, a często jest także źródłem niespotykanych sytuacji czy kontrowersji. Od pewnego momentu telewidzowie śledzą program również ze względu na debiutującą w roli prowadzącej Małgorzatę Rozenek-Majdan, której cały czas zarzuca się mniejsze lub większe wpadki na planie śniadaniówki.

Tym razem jednak bohaterką niecodziennego zdarzenia była inna gospodyni show — Ewa Drzyzga. W pewnym momencie dziennikarka popatrzyła prosto w obiektyw i wypowiedziała kilka zaskakujących słów. Co tak bardzo oburzyło prezenterkę?

„Dzień Dobry TVN”: Ewa Drzyzga nie wytrzymała: „Przepraszam, ale poniosło mnie”

W dzisiejszym wydaniu porannego show TVN prowadzące Małgorzata Ohme oraz Ewa Drzyzga powitały w swoim studiu byłą prezes polskiego związku wędkarskiego Beatę Olejarz. Panie poruszyły temat Odry i postępowania w sprawie jej zanieczyszczenia. W pewnym momencie gospodyni śniadaniówki nie wytrzymała i w kilku ostrych słowach zwróciła się do rządzących. Dziennikarka spojrzała prosto w kamerę i powiedziała, co tak naprawdę uważa na ten temat.

-Padło wiele pytań. Przedłużanie odpowiedzi na nie nie jest żadnym rozwiązaniem. Każdy, każdy mógłby być u brzegu tej rzeki. Myślę, że rządzący też mają swoje rodziny. Nie zależy wam, naprawdę? Przepraszam, ale poniosło mnie powiedziała rozemocjonowana Ewa Drzyzga w poniedziałkowym wydaniu „Dzień Dobry TVN”.

Słowa swojej koleżanki poparła również jej dzisiejsza partnerka Małgorzata Ohme. Gospodyni show TVN wyraziła swój podziw i zdradziła, że bardzo podoba jej się zaangażowanie Ewy Drzyzgi w temat zanieczyszczenia Odry.

Piękne jest twoje zaangażowanie. Pięknie to powiedziałaśpochwaliła koleżankę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Dzień dobry TVN”. Małgorzata Rozenek zalicza kolejną wpadkę. Przerosło ją założenie poszewki na kołdrę
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem

Źródło: Plejada