Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Przypadkiem zobaczyła w sieci zdjęcie ukochanego. Gdy zauważyła jeden szczegół, od razu z nim zerwała
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.10.2019 12:33

Przypadkiem zobaczyła w sieci zdjęcie ukochanego. Gdy zauważyła jeden szczegół, od razu z nim zerwała

dziewczyna
pixabay.con, Pexels

Dziewczyna po zobaczeniu tego zdjęcia natychmiast zerwała ze swoim ukochanym. Gdyby nie jej bystre oko prawdopodobnie nigdy nie poznałaby prawdy! Jeden szczegół wystarczył, aby doszczętnie znienawidziła swojego ukochanego. Tego zdecydowanie nie możesz przegapić.

Fakt, że zdrada boli niewyobrażalnie mocno, wiedzą wszyscy, którzy doświadczyli tego okrutnego uczucia. Jeszcze gorzej jest, kiedy partner robi wszystko, aby udowodnić nam swoją niewinność, która oczywiście jest fikcją. Kiedy prawda wychodzi na jaw, jedyną słuszną decyzją jest wymazanie tej osoby z pamięci. Tak też było tym razem.

Dziewczyna dowiedziała się, że ukochany ją zdradza

I to w najgorszy możliwy sposób. Wyobrażacie sobie zobaczyć swojego faceta na romantycznym kadrze z inną kobietą? Nasza bohaterka doświadczyła tego na własnej skórze.

Dziewczyna

Kochanka jej mężczyzny jakiś czas temu wrzuciła na Twittera ich wspólne zdjęcie. To właśnie dzięki temu kobieta dowiedziała się całej prawdy.

– Mężczyźni o takiej budowie ciała naprawdę na mnie działają. Od razu padam na kolana – napisała pod zdjęciem kobieta.

Pomimo tego, że jego twarz jest zasłonięta przez emotikonę, zdradzona kobieta z łatwością dostrzegła tatuaże swojego eks. To jednak nie wszystko. Widzicie na zdjęciu te dwa magazyny z tyłu? To one stały się kluczem do rozwiązania zagadki.

Czy kobieta jest w stanie odkryć prawdę?

Nasza bohaterka bez większego problemu. Pomimo zapewnień faceta, że jest to stara fotografia z jego byłą, ona z łatwością udowodniła mu jego kłamstwo. To właśnie na magazynach skupiła się dziewczyna. Po wpisaniu ich w wyszukiwarkę internetową okazało się, że są to gazety wydane w lutym. A oni są parą znacznie dłużej.

Dowód ten rozwiał jej wszelkie wątpliwości. Dziewczyna natychmiast rozstała się z niewiernym facetem. Nam jej dedukcja niebywale zaimponowała!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczyna

Po zobaczeniu fotografii nie miała już więcej wątpliwości.

Dziewczyna

Na razie postanowiła wieść życie w pojedynkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Mama niesłusznie skazanego Tomasza Komendy przeszła ciężkie chwile. Przyznała, że miała myśli samobójcze
  3. Jamnik gigantycznych rozmiarów. Po śmierci właściciela ratownicy znaleźli psa, nie mogli uwierzyć
  4. Gwiazda TVN zaręczyła się. Blond piękność pokazała spektakularny diament
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu