Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dziki Trener komentuje zachowanie Antoniego Królikowskiego. Mocne słowa mogą zaboleć
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 05.04.2022 11:30

Dziki Trener komentuje zachowanie Antoniego Królikowskiego. Mocne słowa mogą zaboleć

Antek Królikowski
instagram.pl/antek.krolikowski

Ostatnia zapowiedź freakowej gali MMA Antka Królikowskiego, odbiła się szerokim echem. Na gali miała odbyć się walka sobowtórów prezydentów Ukrainy i Rosji. Internauci, a także gwiazdy i influencerzy nie zostawili na Królikowskim suchej nitki.

Ostatnio o Antku Królikowskim zrobiło się bardzo głośno, między innymi za sprawą otwarcia freakowej gali MMA, Royal Division, w której walczyć będą influencerzy i celebryci. Na tym jednak nie koniec.

W mediach zawrzało po ostatniej zapowiedzi Królikowskiego dotyczącej jednej z walk Royal Division. Na gali kluczową walką miał być pojedynek sobowtóra prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego z sobowtórem Władimira Putina.

Zapowiedź ta spotkała się z ostrą falą krytyki. Głos w sprawie zabrał również Dziki Trener.

Dziki Trener komentuje zachowanie Antoniego Królikowskiego

Dziki Trener, a właściwie Michał Bodzioch, trener personalny, stał się sławny dzięki mediom społecznościowym. Jego profile, między innymi na Instagramie, czy youtube.pl, śledzą tysiące Polaków.

Dziki Trener publikuje głównie krótkie filmy, w których opisuje konkretną sytuację, która wzbudziła w nim różne emocje. Jedną z takich sytuacji jest właśnie zapowiedź kontrowersyjnej walki na freakowej gali MMA.

– Niesamowity festiwal wycierania sobie mordy codziennie ginącymi ludźmi pod pretekstem pomocy w momencie, kiedy tak naprawdę chodzi wyłącznie o próbę wybicia się na trwającej wojnie. Nie jestem w stanie pojąć, jak można robić rozrywkę w temacie, w obliczu, gdy codziennie giną dzieci i matki – skomentował Dziki Trener.

Po fali hejtu, jaka spadła na Królikowskiego po pojawieniu się informacji o walce sobowtórów, aktor usunął wszystkie wpisy dotyczące Royal Division. Na Instagramie pojawił się również krótki film z przeprosinami oraz informacją, że Królikowski postanowił zniknąć z mediów na jakiś czas.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Źródło: se.pl