Rozrywka.Lelum.pl > Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski
31.03.2023 08:09 Partnerka Antka Królikowskiego nie wytrzymała. Ujawniła, co naprawdę się wydarzyło

Antek Królikowski w ostatnim czasie jest podejrzanie często zamieszany w różne, nieprzyjemne sytuacje. Kilka dni temu, jak sam twierdzi, włamano mu się na konto i opublikowano bardzo przykre materiały uderzające w Joannę Opozdę, jego byłą ukochaną. Teraz całą sprawę skomentowała jego obecna partnerka.Odniosła się do zarzutów, które pod jej adresem postawił pewien internauta. Czy jest jej wstyd za partnera?

Antek Królikowski
30.03.2023 14:19 Antek Królikowski sponiewierany. Przechodzi pojęcie, co właśnie dzieje się na jego profilu

Antek Królikowski w ogniu krytyki internautów. Fani są oburzeni publikacjami z Joanną Opozdą, jakie pojawiły się wczoraj na jego profilu. Wczoraj wieczorem na profilu aktora pojawiło się kilka prywatnych nagrań i zdjęć z udziałem jego byłej partnerki. Zapłakana Joanna Opozda żaliła się tam na trudy swojej ciąży. Mimo tego, że według aktora ktoś włamał się na jego konto i zamieścił te materiały, internauci nie wierzą w jego wersję. Antek Królikowski dostał „po głowie”. 

Antek Królikowski
19.02.2023 20:26 Internauci nie mają litości wobec Antka Królikowskiego. Komentują licznie

Antek Królikowski raptem 2 dni temu świętował 34. urodziny, a już dobę później wpakował się w niemałe kłopoty. Gdy prowadził auto, zatrzymała go policja. Narkotest wykrył, że był pod wpływem środków odurzających.Internauci tłumnie komentują jego urodzinowy post na Instagramie. Nie składają mu jednak życzeń, a mocno krytykują.

Krzysztof Rutkowski
05.04.2022 12:19 Krzysztof Rutkowski wypowiedział się ws. Antka Królikowskiego. Mocne słowa trafiły do sieci

Pomysł na pierwszą walkę gali Królikowskiego odbił się głośnym echem w całej Polsce. Skandaliczną decyzję komentuje wiele znanych osobistości, w tym Krzysztof Rutkowski, który sam był z konwojem na Ukrainie. Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość o planowanym, wielkim otwarciu freakowej gali MMA, organizowanej przez Antka Królikowskiego. Pierwsza walka miała odbyć się pod koniec kwietnia. Kontrowersyjny i skandaliczny pomysł na premierową walkę sprawił jednak, że gali nie będzie, a na Królikowskiego wylała się ostra krytyka. Jeszcze niedawno na Instagramie aktora mogliśmy obserwować zapowiedź pierwszej walki Royal Division, w której miały wziąć udział osoby podobne do prezydenta Wołodymyra Zelenskiego i Władimira Putina.

Antek Królikowski
05.04.2022 11:30 Dziki Trener komentuje zachowanie Antoniego Królikowskiego. Mocne słowa mogą zaboleć

Ostatnia zapowiedź freakowej gali MMA Antka Królikowskiego, odbiła się szerokim echem. Na gali miała odbyć się walka sobowtórów prezydentów Ukrainy i Rosji. Internauci, a także gwiazdy i influencerzy nie zostawili na Królikowskim suchej nitki. Ostatnio o Antku Królikowskim zrobiło się bardzo głośno, między innymi za sprawą otwarcia freakowej gali MMA, Royal Division, w której walczyć będą influencerzy i celebryci. Na tym jednak nie koniec. W mediach zawrzało po ostatniej zapowiedzi Królikowskiego dotyczącej jednej z walk Royal Division. Na gali kluczową walką miał być pojedynek sobowtóra prezydenta Ukrainy, Wołodymyra Zełenskiego z sobowtórem Władimira Putina. Zapowiedź ta spotkała się z ostrą falą krytyki. Głos w sprawie zabrał również Dziki Trener.