Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Gwiazda odpowiedziała czy podoba jej się Waldemar z "Rolnik szuka żony". Zaskakujące słowa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.11.2023 19:57

Gwiazda odpowiedziała czy podoba jej się Waldemar z "Rolnik szuka żony". Zaskakujące słowa

Gwiazda szczerze o Waldemarze z "Rolnik szuka żony"
Gwiazda szczerze o Waldemarze z "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Trwający właśnie sezon programu “Rolnik szuka żony” od samego początku budzi ogrom emocji. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników jest Waldemar, który w każdym odcinku zaskakuje swoim zachowaniem. Teraz na temat jego postawy wypowiedziała się doskonale znana fanom programu gwiazda.

"Rolnik szuka żony": Zachowanie Waldemara komentowane przez gwiazdy

Dziesiąty sezon kultowego show Telewizji Polskiej przyciąga przed telewizory rzeszę wiernych fanów. Telewidzowie nie mogą narzekać na brak wrażeń, ponieważ każdy z piątki uczestników zaskakuje swoim zachowaniem. Jednak nie da się ukryć, że to właśnie Waldemar jest najbardziej kontrowersyjnym rolnikiem tej edycji.

Najpierw mężczyzna został oskarżony przez swoje kandydatki o wyraźne faworyzowanie jednej z nich - Ewy. Doszło nawet do tego, że oburzona jego zachowaniem Ania dobrowolnie odeszła z programu “Rolnik szuka żony”. Później okazało się, że Waldek w czasie trwania formatu był uwikłany w tajemniczą relację z pewną kobietą spoza show, czego zabrania regulamin programu.

Zapowiedź "Rolnik szuka żony" wywołała poruszenie. Widzowie od razu zauważyli, co się "święci". Zaskakujące?!

Inna uczestniczka "Rolnik szuka żony" komentuje zachowanie Waldka

Teraz głos na temat zachowania Waldemara zabrała inna uczestniczka tego samego reality show - Jessica Miemiec. Gwiazda zasłynęła z udziału w piątej edycji “Rolnik szuka żony”, gdzie natychmiast zyskała sympatię fanów, a to z powodu swojej charyzmy i oryginalności.

W czasie trwania programu Jessica znana była ze swojego wyglądu - długich paznokci, doczepianych włosów, rzęs i mocnego makijażu, których nie zamierzała zmieniać dla potencjalnego ukochanego. Teraz jednak dziewczyna znacznie zmieniła swój wygląd i niedawno zaprezentowała się w sieci po swojej metamorfozie.

Jessica Miemiec postanowiła skomentować zachowanie Waldemara, które obecnie możemy oglądać na antenie TVP. Gwiazda nie zostawiła na nim suchej nitki.

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z “Rolnik szuka żony” zapomniał o kamerze i ujawnił o kilka słów za dużo.

Gwiazda mocno skrytykowała zachowanie Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Jessica Miemiec zdradziła, że uważa Waldemara za naprawdę dobrego mężczyznę. Zaznaczyła jednak, że nie podoba jej się sposób, w jaki traktuje on kobiety. Jej zdaniem rolnik jest zbyt dominujący i władczy w stosunku do pań.

Wygląda na wesołego i szczerego mężczyznę. Jest też w takim wieku, że wydaje się ogarnięty życiowo. Tylko że on tak bardzo pragnie zawładnąć tymi kobietami. To może się nie podobać kobietom, że facet jest taki rządzący. Choć z drugiej strony ktoś może polubić to, że jest taki dominujący. Pewnie są takie kobiety 

Uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” wyznała też, że jest zawiedziona zachowaniem mężczyzny, który okłamał swoje kandydatki i kręcił z tajemniczą kobietą.

To było bardzo niesympatyczne z jego strony. Myślę, że powinien szczerze rozmawiać z każdą uczestniczką, a nie szukać wrażeń na boku. Ewa jest śliczną dziewczyną, ma piękny głos i oni ładnie wyglądają jako para. Szkoda, że taki ważny jest dla niego wygląd, a potem cała reszta! Nie do końca mi się podoba, widać, że jest starszy, choć jest zadbany i konkretny, i ma jakieś swoje zasady. Jest kontrowersyjny i to świetnie sprawdziło się w “Rolnik szuka żony”