Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Gwiazda "Sanatorium miłości 5" wyjeżdża z Polski. Zdradziła powód decyzji, nie zamierza wracać
Michał Fitz
Michał Fitz 13.02.2023 09:53

Gwiazda "Sanatorium miłości 5" wyjeżdża z Polski. Zdradziła powód decyzji, nie zamierza wracać

Sanatorium miłości
fot. kadr z programu "Sanatorium miłości"

W obecnie trwającym sezonie „Sanatorium miłości” nie brakuje kuracjuszy, którzy pomimo wieku nie zamierzają przestawać cieszyć się życiem. Wyjątkowy plan na emeryturę ma chociażby Iwona.

Kobieta bez ogródek wyjawiła, że ostatnich lat życia nie zamierza spędzać w Polsce. Gdzie więc się wyniesie?

Iwona z "Sanatorium miłości" planuje wyprowadzkę

Wielu emerytów marzy o tym, by po zakończeniu kariery zawodowej, mogli osiąść sobie w domu z dala od miejskiego gwaru. Z podobnego założenia wyszła Iwona, z tym że jej nie wystarcza, by nowa posiadłość stała gdzieś pod lasem.

Lubi zdecydowanie bardziej egzotyczne klimaty, dlatego poczyniła nie lada inwestycję. Z zaoszczędzonych pieniędzy kupiła dom w Hiszpanii, który znajduje się blisko plaży. Mało tego, niedaleko jest ogólnodostępny basen.

 

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski z dziećmi w "PnŚ". Wzruszające chwile na wizji

Jak Iwona z "Sanatorium miłości" chce spędzić emeryturę?

Emerytura kuracjuszki będzie więc wiązała się z błogim odpoczynkiem w egzotycznych okolicznościach przyrody. W rozmowie z „Pomponikiem” wyjawiła, że planuje przede wszystkim błogo odpoczywać.

- Jeszcze nie wiem, jaką będę miała wysoką emeryturę, ale warto zaznaczyć, że pracowałam ponad normę sześć lat, więc na pewno na tym zyskałam. Na pewno pozwoli mi to żyć normalnie, a nie zamierzam już pracować, bo uważam, że sporo już przepracowałam i mam swoje godne lata. Teraz chcę tylko odpoczywać i jeszcze trochę pojeździć po świecie - stwierdziła. 

Nie chce jednak robić tego sama. Przyznała jednocześnie, że planuje regularnie gościć znajomych i rodzinę, dzięki czemu będzie jej dużo raźniej. Kto wie, może wraz z nią będzie tam spędzał czas, któryś z programowych kuracjuszy?

Iwona z "Sanatorium miłości" nie ograniczy się tylko do Hiszpanii

Iwona nie ukrywa, że jej pasją są podróże. Już zwiedziła trochę świata i chce go zobaczyć jeszcze więcej. Nie będzie więc tylko ograniczała się do siedzenia w Hiszpanii. Ta po prostu będzie jej nową bazą wypadową.

- Kupiłam tam małe mieszkanko blisko plaży z basenem, który przylega do mojego mieszkania, ale to taki basen, który przynależy do kilku mieszkań. Będę przyjmowała tam gości, mam zamiar się dobrze bawić, opalać, kąpać w cudownym morzu - ujawnia. 

Można się spodziewać, że kilka z tych podróży będzie miało swój cel w Anglii. Kuracjuszka wyjawiła bowiem, że na Wyspach osiedliła się jedna z jej córek. Ta też pewnie chętnie będzie przyjeżdżała do mamy na wakacje.

Zobacz post: