Rozrywka.Lelum.pl > Programy > ,,Hotel Paradise”: widzowie zauważyli wpadkę. Uczestniczka pojawiła się u boku niewłaściwego mężczyzny
Marta Kulik
Marta Kulik 03.03.2021 23:22

,,Hotel Paradise”: widzowie zauważyli wpadkę. Uczestniczka pojawiła się u boku niewłaściwego mężczyzny

Hotel Paradise
fot. kadr z programu ,,Hotel Paradise”

Hotel Paradise: montażyści programu zaliczyli wpadkę? Widzowie zauważyli, że doszło do pomyłki w jednej ze scen. Uczestniczka pojawiła się u boku… niewłaściwego mężczyzny.

Hotel Paradise śledzą tysiące widzów, którzy bacznie przyglądają się nawet najdrobniejszym szczegółom. Kiedy na ekranach pojawiła się scena z sypialni Korneli, fani natychmiast wyłapali drobny błąd.

Hotel Paradise: wpadka

Od 22 lutego na antenie TVN7 możemy śledzić losy uczestników kolejnej edycji programu prowadzącego przez Klaudię El Dursi. 1 marca wyemitowano pierwsze rajskie rozdanie. Kobiety decydowały, czy wciąż chcą spędzać czas u boku obecnych partnerów.

Kornelia podejrzewała, że Krzysztof nie traktuje ich relacji poważnie, dlatego podziękowała mu za wspólną przygodę i utworzyła parę z Marcinem. Do tej pory wszystko przebiegało w porządku.

Kiedy jednak na ekranach telewizorów pojawiły się ujęcia z sypialni uczestników, widzowie przecierali oczy ze zdumienia – błyskawicznie wychwycili wpadkę. Obok Kornelii nie było Marcina, którego można było się spodziewać.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obok kobiety spał… Krzysztof! Niektórzy musieli przyjrzeć się dwa razy, by uwierzyć własnym oczom.

Hotel Paradise: kontrowersje

Ostatnia wpadka to jednak nic, w porównaniu z kontrowersjami, które wcześniej wydarzyły się w programie. Rok temu skandal wywołała sytuacja, w której uczestnicy oddali się w nim miłosnemu uniesieniu.

W Internecie aż zawrzało, a głos w sprawie musiała zabrać prowadząca. Przypomnimy, że uczestnik następnego dnia sparował się z inną kobietą. O scenie z Adamem Radziszewskim i Martyną Kondratowicz El Dursi wypowiedziała się następująco:

W mojej ocenie Adam naprawdę nie zrobił nic złego i nawet jestem gotowa trochę go obronić. Pamiętajmy, że nie zawsze osoby, z którymi uczestnicy są w parze, są również ich wymarzonymi partnerami – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Też zauważyliście błąd w montażu?

Zobacz zdjęcia:

Widzowie Hotelu Paradise dostrzegli błąd.

hotel paradise

W pokoju Korneli pojawił się Krzysztof.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plejada.pl