Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ile córek ma Hubert Urbański? Wiemy, czym się zajmują
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.05.2022 11:02

Ile córek ma Hubert Urbański? Wiemy, czym się zajmują

Hubert Urbański
fot. instagram.com/huberturbanski_official

Choć twarz gospodarza „Milionerów” jest rozpoznawalna w całej Polsce, jego najbliższa rodzina pozostaje w sferze tajemnicy. Niewiele osób wie, ile córek ma Hubert Urbański i czym się zajmują. Tymczasem otoczenie prezentera skrywa wiele tajemnic.

Choć słynny gospodarz „Milionerów” jest dość aktywnym użytkownikiem Instagrama, w ostatnich latach próżno doszukiwać się na jego profilu wzmianek na temat jego bliskich. Wiemy jednak, że prezenter żenił się dwukrotnie i… dwukrotnie rozwodził, a oba związki zaowocowały potomstwem.

Pytanie brzmi: Ile córek ma Hubert Urbański? Definitywnie 4. Tak jest, poprawna odpowiedź to 4. Z pierwszego małżeństwa z Urszulą Engelmayer pochodzą Marianna i Krystyna, zaś Julia Chmielnik, z którą rozstał się w 2013 roku urodziła mu Stefanię oraz Danutę.

Hubert Urbański ma cztery córki. Zaskakujące, kim są

Hubert Urbański w 2002 roku rozstał się z Urszulą Engelmayer. Pierwszym owocem ich związku była Marianna (ur. 1990 r.), która okazała się artystyczną duszą i, jak informuje portal „WP” dziś prezentuje własne prace w mediach społecznościowych — głównie hafty.

Znacznie więcej wiemy o 4 lata młodszej Krystynie, która jakiś czas temu pojawiła się nawet na instagramowym profilu ojca. Kobieta także zajmuje się sztuką, lecz w obrębie grafiki, a jej prace także możemy podziwiać w sieci.

Kobieta studiuje grafikę i aktywnie wspiera inicjatywy związane walkę o prawa kobiet, m.in. pod patronatem „Wysokich obcasów”. Jest także autorką plakatu dla Centrum Praw Kobiet. Wydaje się też bardzo związana ze słynnym ojcem. Jak informuje „Viva!” oboje mają podobne poczucie humoru i wartości. Trzeba przyznać, że także pod względem aparycji córka zdecydowanie wdała się w tatę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Z kolei drugi związek Huberta Urbańskiego trwał zaledwie 4 lata, jednak w tym czasie na świat przyszły kolejno: Stefania (ur. 2009 r.) i Danuta (ur. 2011 r.). Także ich matka związana jest ze sztuką — Julia Chmielnik jest kompozytorką i wokalistką, a także zajmuje się nauką śpiewu oraz dykcji.

Teraz stało się jasne, skąd pochodzi tatuaż na palcach gospodarza „Milionerów”. Litery „D”, „S”, „K”, i „M” to nic innego, jak inicjały ukochanych dzieci.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub

Źródło: WP Kobieta