Rozrywka.Lelum.pl

fot. MACIEJ GILLERT/East News

Informacje o mamie Madzi z Sosnowca mogą zadziwić. Ma możliwość skrócenia wyroku?

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Media obiegają informacje o niesławnej Katarzynie W.. Według nich mama Madzi z Sosnowca może doczekać się skrócenia wyroku, wszystko ma zależeć od jednego aspektu. 

Media obiegają informacje o niesławnej Katarzynie W.. Według nich mama Madzi z Sosnowca może doczekać się skrócenia wyroku, wszystko ma zależeć od jednego aspektu. 

Cały kraj żył tajemnicą „zaginięcia” kilkumiesięcznej Madzi i z narastającą podejrzliwością obserwował poczynania jej matki. Katarzyna W. jeszcze zanim usłyszała wyrok za umyślne zabójstwo swojej córki stała się celebrytką, a w sprawę włączył się m.in. Krzysztof Rutkowski. Niedawno minęła 11. rocznica tych ponurych wydarzeń, a w mediach poruszono nieoczekiwaną kwestię.

Mama Madzi z Sosnowca 11 lat temu usłyszała wyrok

We wrześniu 2012 roku, po wielomiesięcznej akcji poszukiwawczej, która zmieniła się w mrożące krew w żyłach dochodzenie Katarzyna W. usłyszała wyrok . Oskarżonej udowodniono winę — w styczniu tego samego roku miała z zimną krwią zamordować swoją 6-miesięczną córkę, po czym ukryć zwłoki i zgłosić napad oraz uprowadzenie.

W toku śledztwa, oraz dzięki licznym wywiadom wyszło na jaw, że mama Madzi z Sosnowca nie chciała, ani też nie darzyła miłością swojego dziecka. Znajomi podejrzewali u niej depresję poporodową, mówiło się też o zaburzeniach psychicznych.

Zanim trafiła za kratki, młoda kobieta zdołała jeszcze wykorzystać „5 minut sławy”. Od ckliwych wypowiedzi aż po półnagą sesję zdjęciową na końskim grzbiecie, podczas gdy cała Polska opłakiwała los półrocznej dziewczynki (co ciekawe, wówczas mówiło się o wyroku zaledwie 2 lat pozbawienia wolności za nieumyślne spowodowanie śmierci).

Wiele osób może więc poczuć rozżalenie, a nawet bunt wobec informacji, że Katarzyna W. niebawem może mieć szansę, by ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie.

Mama Madzi z Sosnowca 11 lat doczeka się skrócenia wyroku? Zbliża się wyjątkowa data

Przy okazji 11. rocznicy przypomniano, że nieuchronnie zbliża się półmetek odsiadki. Z tego powodu mama Madzi z Sosnowca powróciła na pierwsze strony gazet — zgodnie z zastrzeżeniem zawartym w decyzji sądu, obowiązuje ją możliwość warunkowego zwolnienia.

Oznaczałoby to, że skazana wyszłaby na wolność już za 9 lat — czyli całe 5 lat wcześniej, niż planowany czas pozbawienia wolności. Wszystko zależy jednak od opinii ekspertów na temat jej rehabilitacji w zakładzie karnym, a także od tego, czy sama osadzona będzie chciała ubiegać się o skrócenie wyroku.

Jak na razie nic na to nie wskazuje, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest więc, że kobieta spędzi najbliższe 14 lat za kratkami.

Mama Madzi z Sosnowca

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa

Źródło: Gazeta.pl, Pudelek

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Dramat bohatera "Chłopaków do wzięcia", od dziecka żył w cieniu wyniszczającej choroby
Czytaj więcej >

Nowości

Przykry widok. Bożena z "Sanatorium miłości" nie odnalazła szczęścia po programie. Gorzkie słowa o miłości
Czytaj więcej >

Nowości

Smutek i wielkie pożegnanie. Widzowie nie mogą przeżyć odejścia gwiazdy Hell’s Kitchen
Czytaj więcej >

Nowości

Majka Jeżowska była na weselu Agaty Młynarskiej. Po 9 latach ujawniła, co tam się działo
Czytaj więcej >

Nowości

Wiadomo, gdzie teraz przebywa Marta Kubacka. Żona Dawida Kubackiego jest pod opieką najlepszych lekarzy
Czytaj więcej >

Nowości

Ciężarna Roksana z "Rolnik szuka żony" w szpitalu. Jeden szczegół od razu zaszokował jej fanów
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]