Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 58-latka udawała nastoletnią blogerkę. Prawda wyszła na jaw po latach
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 19.09.2019 13:39

58-latka udawała nastoletnią blogerkę. Prawda wyszła na jaw po latach

internet
rawpixel.com

Internet jest przestrzenią, która daje nam pełną swobodę, a co za tym idzie również anonimowość. W sieci możemy być tym, kim tylko chcemy. Idealnym dowodem na to jest 58-latka, która przez lata podawała się za nastoletnią blogerkę. Kiedy prawda wyszła na jaw, nikt nie mógł w to uwierzyć!

Filtry, które dostępne są w większości aplikacji potrafią całkowicie zmienić naszą twarz i wygląd. Dzięki nim możemy się postarzać, odmładzać, a nawet zmieniać płeć. Problemy zaczynają się, kiedy prawda wyjdzie na jaw. A o tym na własnej skórze przekonała się kobieta, o której chcemy wam dziś opowiedzieć.

Internet daje nam pełną swobodę

Doskonałym tego przykładem jest popularna chińska blogerka Qiao Biluo. Dlaczego? Otóż dziewczyna od lat podziwiana była przez Internautów za swój wyjątkowy wygląd i dziewczęcy głos, w którym można się zupełnie zatracić.

Nie bez przyczyna sama nazwała się zaszczytnym mianem Waszej wysokości Qiao Biluo. Obserwatorzy byli w nią wpatrzeni do tego stopnia, że wpłacali nawet na jej prywatne konto darowizny, aby udowodnić swój zachwyt i aprobatę nad pracą, którą wykonuje na platformie Douyu. Na swoim kanale kobieta zgromadziła zawrotną liczbę 100 tysięcy odbiorców.

Internet

Internet pozwala nam być tym, kim tylko chcemy.

Pewna transmisja zrujnowała jej karierę

Jak się okazuje kariera blogerki jest niebywale niepewna i krucha. Niekiedy wystarczy jedna transmisja, aby zrujnować całą dotychczasową karierę.

Otóż w pewnym momencie w trakcie jednego ze streamów przestał działać filtr upiększający i prawda wyszła na jaw. Okazało się, że przed kamerą w rzeczywistości znajduje się kobieta w średnim wieku. Fani niezwłocznie zaprzestali oglądania dalszej transmisji.

China Global Times podkreśla jednak, iż fani Biluo musieli zdawać sobie sprawę, że kobieta używa filtra, gdyż niejednokrotnie prosili ją o pokazanie prawdziwej twarzy. Obiecywała, że zrobi to, gdy na jej koncie pojawi się suma 12 tysięcy dolarów. Tymczasem okazuje się, że fani łącznie wpłacili ich ponad 14 tysięcy.

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wcześniejsza emerytura od zaraz. Skorzystać może nawet 100 tys. Polaków
  2. Znaki zodiaku i ich przepowiednia na przyszłość. Gwiazdy wszystko zdradziły
  3. Uczestnik ”Top Model” martwi się o swoją młodszą siostrzyczkę. Została w domu z ojciem-alkohlikiem
  4. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  5. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródło: donald.pl