Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Jarosław Kaczyński zniknął? W sieci pojawiły się intrygujące teorie
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2021 12:32

Jarosław Kaczyński zniknął? W sieci pojawiły się intrygujące teorie

Jarosław Kaczyński
Instagram/Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych i najważniejszych polskich polityków. W ostatnich dniach pojawiły się informacje o rzekomym zniknięciu prezesa PiS. Co dzieje się z Jarosławem Kaczyńskim?

Czyżby Jarosław Kaczyński zniknął? Wiele polityków domaga się odpowiedzi. Nie brakuje teorii spiskowych, które rzekomo tłumaczą jego tymczasową nieobecność.

Jarosław Kaczyński zniknął?

Wszystko zaczęło się od wpisu na Twitterze Michała Szczerby, posła Koalicji Obywatelskiej.

Gdzie jest Kaczyński? – napisał Szczerba.

Pod jego postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie brakuje oczywiście tych złośliwych i nieprzychylnych, które sugerują, że Jarosław Kaczyński najwidoczniej pracuje zdalnie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak donosi Super Express wśród opinii pojawiło się także nawiązanie do sprawy Obajtka. Ktoś zasugerował, że Kaczyński może przebywać w jednej z jego posiadłości.

Jarosław Kaczyński na naradzie

Tak naprawdę fakty mają się zupełnie inaczej. Prezes PiS nie zniknął. Wręcz przeciwnie – pochłonęły go obowiązki.

Super Express podaje, że Kaczyński zwołał we wtorek naradę europosłów PiS. Najprawdopodobniej będą rozmawiać o sojuszach w Europarlamencie.

Pandemia koronawirusa sprawia, że na politykach ciąży jeszcze większa odpowiedzialność. Pogarszająca się sytuacja epidemiczna w kraju tylko zaostrza stosunki między politykami.

Okazuje się, że Jarosław Kaczyński nie zniknął. Polacy wciąż domagają się doprecyzowania nowych zasad lockdownu. Czy wkrótce dowiemy się więcej o najbliższych planach rządu? Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie pisorgpl.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Se.pl