Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Jolanta Kwasniewska zdeklasowała konkurencję. Polacy wciąż darzą ją wielką sympatią
Karol Osiński
Karol Osiński 11.02.2021 18:34

Jolanta Kwasniewska zdeklasowała konkurencję. Polacy wciąż darzą ją wielką sympatią

Jolanta Kwaśniewska
TRICOLORS/East News

Cudowne wiadomości płyną dla byłej pierwszej damy z portalu se.pl. Z rankingu przeprowadzonego przez Super Express wynika, że to właśnie Jolanta Kwaśniewska cieszy się największą sympatią wśród Polaków. Danuta Wałęsa i Anna Komorowska wypadły znaczniej słabiej. Na żonę Aleksandra Kwaśniewskiego wskazało 89 proc. biorących udział w ankiecie. To wynik godny pozazdroszczenia – czytamy.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Jolanta Kwaśniewska cieszy się ogólną sympatią Polaków, jednak teraz zostało to tylko potwierdzone. Kiedy była pierwsza dama dowie się o wynikach sondy Super Expressu bez wątpienia będzie bardzo zadowolona.

Jolanta Kwaśniewska ulubioną byłą pierwszą damą czytelników Super Expressu

Deklasacja, to mało powiedziane. Jolanta Kwaśniewska została zdecydowaną zwyciężczynią sondażu przeprowadzonego przez Super Express, w którym prosili swoich czytelników o wskazanie swojej ulubionej byłej pierwszej damy, oraz tej, która wzbudza w nich największą sympatię.

I tak okazuje się, że małżonka prezydenta urzędującego w latach 1995-2005, Aleksandra Kwaśniewskiego uzyskała aż 89 proc. możliwych głosów. Tego wyniku mogłaby pozazdrościć jej niejedna z byłych pierwszych dam. Drugie miejsce przypadło małżonce Lecha Wałęsy, Danucie Wałęsie, która zdobyła zaledwie 6,5 proc. głosów.

Z kolei na najniższym stopniu podium uplasowała się małżonka Bronisława Komorowskiego, Anna Komorowska. Okazuje się, że za najsympatyczniejszą uznaje ją zaledwie 4,5 proc. czytelników Super Expressu. Trzeba przyznać, że na tle Jolanty Kwaśniewskiej obie panie wypadają naprawdę mizernie.

Nie pozostaje nic innego, jak złożyć małżonce Aleksandra Kwaśniewskiego najserdeczniejsze gratulacje. Bez wątpienia, kiedy usłyszy wynik sondażu tabloidu, to będzie bardzo usatysfakcjonowana i zadowolona. A Ty, którą pierwszą damę wspominasz najlepiej?

Jolanta Kwaśniewska koronawirus

Przypomnijmy, że kilka dni temu do mediów trafiła bardzo smutna informacja. Jolanta Kwaśniewska i jej małżonek, Aleksander Kwaśniewski zakażeni są koronawirusem. Była pierwsza dama opowiedziała, jak się czują.

To jak loteria. Tydzień wcześniej mieliśmy robiony test – wynik negatywny, i dosłownie chwile później odczuwaliśmy już pierwsze symptomy choroby. My mamy smak, czujemy zapach… Do momentu, gdy nie przyszły dreszcze i gorączka, ja uważałam, że po prostu się przeziębiłam. Dopiero potem temperatura strasznie wzrosła i jednocześnie poczułam niemożliwe osłabienie – mówiła Jolanta Kwaśniewska dla Super Expressu.

Zwyciężczyni sondażu czytelników tabloidu zaznaczyła, że robili wszystko, by uniknąć zakażenia. Para prowadziła się najbezpieczniej, jak tylko się dało, a także stosowali się do zaleceń reżimu sanitarnego.

Uważam, że prowadziliśmy się bardzo sensownie, mądrze. Nie ruszaliśmy się nigdzie bez maseczek. Często nosimy rękawiczki. Dezynfekujemy te rzeczy, których mógł ktoś dotykać. Zakupy zostawiamy na zewnątrz, na balkoniedodawała była pierwsza dama.

Życzymy dużo zdrówka i jeszcze raz gratulujemy!

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: se.pl