Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Gwiazda serialu „Klan” nago. Uwielbiana aktorka pokazała zdjęcie „W górach lubię być naga”
Martyna Derdak
Martyna Derdak 10.11.2019 20:55

Gwiazda serialu „Klan” nago. Uwielbiana aktorka pokazała zdjęcie „W górach lubię być naga”

fot. facebbok.com @krzysztof rutkowski

Klan to polski serial obyczajowy, emitowany od 22 lat na antenie TVP1. To właśnie dzięki tej telenoweli popularność zdobyła między innymi Anna Powierza. Chyba każdy fan serialu pamięta jedną z głównych bohaterek, Czesie. Ostatnio gwiazda jest wyjątkowo odważna. Pochwaliła się na Instagramie nagim zdjęciem! 

Anna Powierza co jakiś czas przypomina o sobie w mediach. Jak każdy wie, gwiazda nie ma problemu z odkrywaniem swojego ciała w mediach społecznościowych. Aktorka, którą znamy szczególnie z roli w serialu Klan, niejednokrotnie zaskakiwała swoją frywolnością. Tym razem postanowiła pokazać się nago!

Gwiazda serialu Klan zmaga się z nadwagą!

Anna Powierza nie ukrywa, że od kilku lat walczy z nadwagą. Wszystko spowodowane jest zaburzeniami tarczycy, które długo nie dawały za wygraną. Przyznała nawet, że w najgorszym okresie ważyła prawie 100 kilogramów! Jakiś czas temu wizerunek Anny Powierzy zaczął ulegać zmianie. Gwiazda oficjalnie pochwaliła się, że zgubiła zbędne kilogramy. Z tej radości postanowiła, że efekty pokaże na zdjęciu na którym… jest nago!

klan

Na zdjęciu widzimy, jak gwiazda telenoweli Klan upaja się zimną kąpielą w górskim jeziorze. Okazuje się, że morsowanie w dziczy dostarcza aktorce całkiem nowych doznań, co możemy wyczytać w opisie dodanym przez Anię pod zdjęciem.

-Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem — opisuje podekscytowana Anna Powierza.

Ania Powierza dopiero zaczyna swoją przygodę z morsowaniem?

Jak okazało się w dalszej części wpisu dla aktorki, którą znamy z roli Czesi w telenoweli Klan, niezwykłe przeżycie było dziełem przypadku. Wszystko dlatego, że gwiazda zapomniała wziąć z domu swojego kostiumu.

-Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle — strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że zapomniałam kostiumu -wyznaje Anna Powierza.

klan

Na koniec kobieta obwieściła, że jest to idealny moment na rozpoczęcie sezonu na morsowanie. Czy wy też lubicie takie sporty ekstremalne?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Klan

Zdjęcie i szczerość Anny Powierzy, zachwyciło jej fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy kot na świecie. Cena tej rasy przyprawia o zawrót głowy
  2. Płeć dziecka Sylwii Przybysz. Para YouTuberów zdradziła tajemnicę
  3. Agata Duda w Londynie. Pierwsza Dama w ognistej stylizacji
  4. Klaudia El Dursi ma własną markę odzieżową. Ceny sukienek wzbudzają kontrowersje
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: pudelek.pl