Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Kobieta borykająca się z problemem cienkich włosów, całkowicie zmieniła swoją fryzurę, czego efekt był zadziwiający
Karol Osiński
Karol Osiński 22.01.2021 23:14

Kobieta borykająca się z problemem cienkich włosów, całkowicie zmieniła swoją fryzurę, czego efekt był zadziwiający

kobieta
fot. laykni.com

Pewna kobieta postanowiła zwrócić się do salonu fryzjerskiego z problemem doboru odpowiedniej dla siebie fryzury. Z uwagi na bardzo cienkie włosy od dłuższego czasu chodziła z bobem, jednak ta fryzura nie utrzymywała odpowiedniej objętości i strasznie ją postarzała. Fryzjer doradził, by całkowicie zmieniła swój wizerunek, na co przystała. Efekt był zadziwiający.

Cienkie włosy bardzo często potrafią sprawić problemy, a ich właścicielki wiedzą, że o dobraną i porządną fryzurę, jest bardzo trudno. Często warto jest zwrócić się z pomocą do specjalistów. Ta kobieta bez wątpienia nie żałowała swojej decyzji.

Kobieta miała problem z cienkimi włosami

Kobiety posiadające cienkie włosy wiedzą, że bujna czupryna i pełne objętości pasma to coś, o czym mogą pomarzyć. Niestety, bardzo trudno jest im uzyskać opisany efekt, ponieważ cienkie włosy wymagają stałej pielęgnacji, a po ich ułożeniu szybko tracą swój kształt, zatem należy to robić nie tylko codziennie, ale kilkukrotnie w ciągu dnia. W okresie zimowym sprawa się tym bardziej komplikuje ze względu na częstą konieczność nakładania nakryć głowy.

Kobiety o cienkich włosach zazwyczaj decydują się na kilka opcji strzyżenia, do których należy zaliczyć: bob, króciutkie fryzury ,,chłopięce”, czy proste włosy do ramion. W ich przypadku najlepiej wybrać się do zaufanego i doświadczonego fryzjera, który dopierze odpowiedni kształt.

Tak postąpiła pewna kobieta, która od dłuższego czasu borykała się z podobnymi problemami. Postanowiła zwrócić się do specjalisty, który doradził jej, by całkowicie zmieniła swój wygląd. Mimo początkowych wątpliwości wyraziła zgodę i zaufała swojemu fryzjerowi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dotychczas kobieta chodziła w klasycznym bobie, jednak po konsultacji ze specjalistą od fryzur wspólnie postanowili, że skrócą bardziej wszystkie pasma. Nie pozostało nic, jak przystąpić do działania i czekać na efekt końcowy.

Efekt końcowy zachwycił kobietę

Kiedy fryzjer zaczął stopniowo pozbawiać kobietę jej klasycznego boba, powoli na jej twarzy pojawiał się uśmiech. Specjalista rozpoczął pracę od wyrównania całej fryzury, a następnie ścięcia w formie asymetrycznego pixie-boba.

Fryzjer skupił się także na tym, by włosy kobiety były odpowiednio równe i przyłożył mnóstwo uwagi do jej grzywki, która dokładnie wykonana, zyskała objętości. Efekt był naprawdę fenomenalny.

Następnie specjalista zasugerował, by kobieta zgodziła się na zafarbowanie swoich włosów na naturalny odcień pszenicy, by całkowite pozbyć się żółtego odcienia. Kolor ten uczynił jej fryzurę zdecydowanie bardziej stylową i kobiecą. Przypomina typowy blond, który niestety nie pasuje każdej kobiecie.

Historia tej kobiety została dokładnie opisana na portalu laykni.com, właśnie tam opublikowano zdjęcia z przebiegu metamorfozy, a także już po niej.

Dzisiaj klientka salonu fryzjerskiego wygląda naprawdę znakomicie i cieszy się swoją wyjątkową fryzurą. Natomiast jeśli wasze włosy są puszące, polecamy odżywki, które znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Kobieta

Kobieta borykająca się z problemem cienkich włosów, całkowicie zmieniła swoją fryzurę, czego efekt był zadziwiający.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: planetapolska.pl