Rozrywka.Lelum.pl

fot. pixabay.com/z StockSnap

Randka z kochankiem zakończyła się dramatem, nie żyje młoda kobieta. Ujawniono przyczynę śmierci, mężczyzna usłyszał wyrok

28 Listopada 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Kwaterkiewicz

Tragiczna w skutkach randka miała miejsce w Niemczech. Sprawę nagłośniono w wielu zagranicznych mediach. Znany chirurg plastyczny spotkał się z poznaną przez internet fryzjerką. Okazało się, że podczas seksu oralnego odurzył ją narkotykami znajdującymi się na jego przyrodzeniu. Kobieta straciła przytomność i mimo szybkiej interwencji pogotowia, nie udało się jej uratować. Mężczyzna usłyszał już wyrok.

Tragiczna w skutkach randka miała miejsce w Niemczech. Sprawę nagłośniono w wielu zagranicznych mediach. Znany chirurg plastyczny spotkał się z poznaną przez internet fryzjerką. Okazało się, że podczas seksu oralnego odurzył ją narkotykami znajdującymi się na jego przyrodzeniu. Kobieta straciła przytomność i mimo szybkiej interwencji pogotowia, nie udało się jej uratować. Mężczyzna usłyszał już wyrok.

Jak donosi dailymail.co.uk chirurg plastyczny 43-letni Andreas N. nawiązał znajomość z fryzjerką 38-letnią Yvonne M. Parę połączyła ogromna namiętność. Yvonne ufała swojemu kochankowi i nawet chciała dla niego zostawić męża. Niestety ta znajomość skończyła się dla niej tragicznie.

Nie żyje kobieta, mężczyzna został skazany

Yvonne N. zaczęła regularnie spotykać się z lekarzem. Kobieta miała zaufanie do kochanka, pomału się w nim zakochiwała, jak donosi osoba z jej otoczenia:

Chciała nawet zostawić dla niego męża. Doktor był dla niej jak Christian Grey z filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” – cytuje wypowiedź fakt.pl.

Mariusz Pudzianowski

Yvonne ulokowała swoje uczucia w słynnym lekarzu, pracowniku Kliniki Chirurgii Plastycznej Ameos w Halberstadt, w kraju związkowym Saksonia-Anhalt. Wcześniej był zatrudniony w szpitalu miejskim w Dessau. W sieci znajdziemy wiele paneli dyskusyjnych z jego udziałem, szczególnie na platformie YouTube.

Podczas procesu w Mandenburgu wyszły na jaw zaskakujące szczegóły z życia lekarza.

Okazuje się, że mężczyzna był uzależniony od kokainy. Co więcej, lubił dosypywać ją do drinków swoich partnerek i potajemnie je odurzać. W czasie procesu wyszło na jaw, że lekarz skrzywdził więcej kobiet.

  1. Właśnie potwierdzili, wspaniała wiadomość dla fanów „Rancza”. Pozostało już tylko czekać do 16 grudnia, ukochany serial wraca na ekrany
  2. Babcie wybrały się na protest. Okrążyło ich 30 policjantów, doszło do scen przechodzących ludzkie pojęcie
  3. Niespodziewanie gruchnęła wiadomość o drugim dziecku. W ostatnim wywiadzie Joanna Krupa wszystko potwierdziła

Śmierć tuż po zbliżeniu

Jak opisuje to dailymail.co.uk, Andreas i Yvonne uprawiali seks oralny. Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że na penisie mężczyzny znajduje się kokaina. 38-latka zaczęła się dusić, upadła. Pomoc została udzielona szybko, jednak w szpitalu stwierdzono zgon.

Sekcja wykazała, że przyczyną śmierci było przedawkowanie narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty, wytoczono mu proces, podczas którego dowiedziano się o jego uzależnieniu, a także o tym, że skrzywdził jeszcze kilka kobiet.

Adwokat lekarza przekonywał sąd, że jego klient podejmie się leczenia uzależnienia. Jak donosi fakt.pl, śledczy dowiedli, że tajemne narkotyzowanie partnerek trwało od 2015 do 2018 roku. Oskarżony notorycznie wcierał kokainę w swoje przyrodzenie przed seksem z kobietami.

Sąd zdecydował o karze 9 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kobieta

Mężczyzna jest znany w swoim fachu. Na YouTubie są nagrania z medycznych narad i paneli dyskusyjnych.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Galerie otwarte. Tłumy czekają przed wejściem do warszawskiego sklepu, klienci się niecierpliwią
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Andrzej Duda przeszedł samego siebie. Niewiarygodne, co prezydent zrobił dla Małgorzaty Kożuchowskiej, internauci przecierają oczy ze zdumienia
  4. Podczas programu „Sprawa dla reportera” nagle wpadł Zenek Martyniuk. Jaworowicz oniemiała, nie mogło się skończyć inaczej
  5. Ksiądz więził ją przez 12 lat. 36-latkę poznał przez Internet, zaproponował posadę gosposi
  6. Nikt nie chciał pokochać labradora ze zdeformowanym pyszczkiem. Aż pewnego dnia spotkał kogoś niezwykłego
  7. Marta Linkiewicz odkryła swoją intymność w sieci. Pokazała ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródła: fakt.pl, dailymail.co.uk

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Tylko u nas. Anna Lewandowska nie planuje być prowadzącą "Pytania na śniadanie". Ujawniła kulisy pracy w TVP
Czytaj więcej >

Nowości

Dżaneta chciała od mamy 100 zł. Genialna rozmowa matki z córką
Czytaj więcej >

Nowości

Gruchnęły smutne wieści. Po tylu latach córka Maryli Rodowicz rozstała się z ukochanym
Czytaj więcej >

Nowości

Amerykanie przecierają oczy na widok Joanny z "Sanatorium miłości". Tak ubrana jest na wakacjach
Czytaj więcej >

Nowości

Kurzajewski wciąż szaleje z miłości do Katarzyny Cichopek. Właśnie zdobył się na piękny gest
Czytaj więcej >

Nowości

Pamiętacie Beatę z "Klanu"? Dorota Naruszewicz zniknęła z planu, ale jej życie nie ułożyło się tak, jak tego chciała
Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaterkiewicz

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]