Rozrywka.Lelum.pl

instagram.com/justynasteczkowska

The Voice of Poland. Marek Piekarczyk przesadził? Steczkowska wyznała, że go kocha, chwilę później wbił jej szpilę. „Jak możesz tak mówić?”

10 Września 2022

Autor tekstu:

Michał Fitz

Niedawno rozpoczęła się już 13. edycja programu „The Voice of Poland”. W związku z tym w sieci pojawia się wiele materiałów promocyjnych, złożonych z ciekawych fragmentów show. W jednym z nich Marek Piekarczyk wdał się w żywą dyskusję z Justyną Steczkowską.

Niedawno rozpoczęła się już 13. edycja programu „The Voice of Poland”. W związku z tym w sieci pojawia się wiele materiałów promocyjnych, złożonych z ciekawych fragmentów show. W jednym z nich Marek Piekarczyk wdał się w żywą dyskusję z Justyną Steczkowską.

Wokalistka opublikowała wspomniane wideo na swoim Instagramie. Nie ma wątpliwości, że po obejrzeniu takiego fragmentu wielu widzów stawi się punktualnie o 20.00 dzisiejszego wieczoru, by obejrzeć zapowiadany odcinek. Nudno nie będzie.

Marek Piekarczyk gwiazdą spotu reklamowego „The Voice of Poland”

Wspomniany wyżej filmik jest w zasadzie kompilacją najciekawszych wypowiedzi Marka Piekarczyka. Wokalista „TSA” jest w końcu znany ze swojej kolorowej osobowości i zdecydowanego, a przy tym ciepłego charakteru. Mężczyzna lubi więc wyrażać swoją opinię na różne tematy, nierzadko po przyjacielsku się przy tym sprzeczając.

Na nagraniu widać bowiem, jak stwierdza, że dobry wokalista nie musi ćwiczyć. Z tą tezą nie zgadza się Justyna Steczkowska , która podkreśla, że regularny trening to podstawa w pracy wokalnej, a koncerty piosenkarzy, którzy o niego nie dbają, są fatalne.

A byłaś na moim? pyta wówczas Piekarczyk, podając siebie za przykład takiego wokalisty.

W innym fragmencie z kolei sympatycznie dogryza swojej koleżance, zarzucając jej zbyt surowe ocenianie uczestników. Stwierdza wówczas, że Steczkowska jest po prostu za bardzo wyczulona.

W jeszcze innym momencie mówi o innej uczestniczce, że „inteligencja ją zawiodła”, bo ostatecznie wybrała Steczkowską na swoją jurorkę. Okrasza to uroczym, ironicznym uśmiechem, przez co cała sala wraz z jurorami wybucha śmiechem.

„The Voice of Poland”: Jakie relacje ze Steczkowską ma Marek Piekarczyk?

Gdyby wyciąć tylko teksty Piekarczyka można by było uznać, że piosenkarz nie przepada za Steczkowską i jest względem niej wyjątkowo uszczypliwy. Po reakcjach wokalistki widać jednak, że takie docinki są po prostu efektem wielkiej sympatii. Justyna na samym wideo kilka razy zachwyca się poczuciem humoru Piekarczyka, a o swoich pozytywnych uczuciach względem artysty przekonuje także w opisie posta.

– Ach ten Mareczek — stwierdza, dodając zachwycone emotikony z sercami.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Justyna Steczkowska zalała się łzami i ruszyła na scenę. Wzruszający występ w „The Voice of Poland” zachwycił jurorów
  2. Jolanta Kwaśniewska wspomina spotkanie z Elżbietą II. Dostała od niej niezwykły prezent
  3. Aktorka odeszła dwa tygodnie po ukochanym mężu. Nigdy nie dowiedziała się o jego śmierci

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" w jednej chwili stracił dach nad głową. Potrzebna natychmiastowa pomoc
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł
Czytaj więcej >

Programy

Przykry widok pod sklepem Więcławskiej z "Rancza". Jaki los czeka kultową ławeczkę?
Czytaj więcej >

Programy

"Rolnicy. Podlasie": nowe wieści o Emilce, Andrzeju i Gienku, pojawiły się problemy
Czytaj więcej >

Programy

"Pytanie na śniadanie": Słowa gościa wywołały obrzydzenie u Tomasza Kammela. "Nie chcę tego słuchać!"
Czytaj więcej >

Programy

Mariusz z "Chłopaków do wzięcia" nagle zniknął. Dziś jest nie do poznania, ostatnie zdjęcie zdradza wszystko
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]