Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > "Marsz Miliona Serc". Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła wszystkich, mało która gwiazda tak się zachowała
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.10.2023 18:32

"Marsz Miliona Serc". Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła wszystkich, mało która gwiazda tak się zachowała

Katarzyna Skrzynecka, Marsz miliona serc
Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła w związku z "Marszem Miliona Serc". fot. KAPiF, Instagram/Katarzyna Skrzynecka

1 października w Warszawie miał miejsce “Marsz Miliona Serc”, który został zorganizowany przez opozycję. W wydarzeniu wzięło udział tysiące Polaków i Polek, którzy mają nadzieję na zmiany. Wśród nich nie zabrakło gwiazd, które również okazały swoje zaangażowanie. Katarzyna Skrzynecka na marsz przybyła wraz z rodziną. Internautów zdziwił jednak pewien nietypowy fakt!

"Marsz Miliona Serc" zgromadził mnóstwo manifestantów, w tym gwiazdy!

1 października, w samo południe, tysiące osób zgromadziło się w stolicy, by tłumnie wziąć udział w “Marszu Miliona Serc”. Manifestanci wyruszyli z Ronda Dmowskiego i udali się w kierunku Ronda “Radosława”. Wszystko to, by okazać swoje wsparcie i zjednoczenie dla opozycji przed wyborami parlamentarnymi.

W wydarzeniu wzięło udział mnóstwo osób. Wśród nich pojawiły się także gwiazdy, które nie boją się publicznie głosić swoich przekonań. Do walki o zmiany zachęcali m.in. Kinga Rusin, Magda Mołek, Małgorzata Ohme, Zygmunt Hajzer, Barbara Kurdej-Szatan, Martyna Wojciechowska, a także sławy, które zdecydowały się zabrać na marsz całe swoje rodziny — Małgorzata Rozenek, Ola Żebrowska czy Katarzyna Skrzynecka.

Dosadne słowa Martyny Wojciechowskiej na "Marszu Miliona Serc". Przykra reakcja ludzi

Katarzyna Skrzynecka przybyła na "Marsz Miliona Serc" z bliskimi

Większość z gwiazd, które pojawiły się na “Marszu Miliona Serc”, zrobiła to, by podzielić się ze swoimi fanami ważnymi dla nich przekonaniami. Część ze znanych osób z show-biznesu zdecydowała się nawet zabrać ze sobą na marsz najbliższych. Kadry, które zostały opublikowane na Instagramie, w krótkim czasie opanowały Internet.

Niektóre z gwiazd, oprócz zdjęć czy filmików, zwróciły się wprost do swoich obserwujących. Zrobiła tak m.in. Martyna Wojciechowska, która musiała zmierzyć się później z przykrą reakcją internautów. Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na publikację jedynie kilku słów o dużym znaczeniu:

Jesteśmy!!! Tak jak milion innych serc! – napisała aktorka. 

Jednak bardziej od przekazu, który pragnęła w ten sposób wyrazić, uwagę internautów przykuł niespodziewany fakt. Mało która z gwiazd zdecydowała się na podobne zachowanie.

Projekt bez nazwy - 2023-10-01T181903.266.png
Marsz Miliona Serc. Fot. Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła internautów. Gwiazdy rzadko się na to decydują

Katarzyna Skrzynecka wzięła udział w “Marszu Miliona Serc” wraz z mężem i córką. Aktorka znana jest z tego, iż często wypowiada się w sprawach, które mają duże znaczenie dla społeczeństwa. Zazwyczaj robi to na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 220 tys. fanów. To właśnie na tę platformę zdecydowała się wrzucić zdjęcia z marszu. Uwagę wszystkich przykuł jednak pewien szczegół.

Katarzyna Skrzynecka zapozowała na fotografii w towarzystwie męża i córeczki na tle tłumu manifestantów. Wyłączyła jednak opcję komentowania, na co decyduje się bardzo rzadko — zarówno ona, jak i reszta osób ze świata show-biznesu. Aktorka nie wytłumaczyła swojej decyzji, jednak można się domyślać, że była ona podyktowana chęcią uniknięcia przykrych czy wulgarnych komentarzy, które opanowały konta jej koleżanek i kolegów po fachu…