Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marzena Kipiel-Sztuka miała trzech mężów, wszyscy zmarli. Niełatwe życie aktorki „Świata według Kiepskich”
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 25.08.2022 16:25

Marzena Kipiel-Sztuka miała trzech mężów, wszyscy zmarli. Niełatwe życie aktorki „Świata według Kiepskich”

Świat według Kiepskich
fot. kadr z serialu „Świat według Kiepski” stacja Polsat

Marzena Kipiel-Sztuka przez lata była jedną z czołowych gwiazd serialu „Świat według Kiepskich”. Jej rola Halinki stała się wręcz kultowa, a aktorka na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że życie prywatne Kipiel-Sztuki nigdy nie było usłane różami.

Jeszcze w czerwcu tego roku głośno było o problemach finansowych, które dopadły Marzenę Kipiel-Sztukę. Co gorsza, to nie pierwszy raz, kiedy aktorka skarżyła się na brak oszczędności. W innych sferach życia los również jej nie oszczędzał.

Tragiczne małżeństwa Marzeny Kipiel-Sztuki

Po raz pierwszy Marzena Kipiel-Sztuka wyszła za mąż za reżysera i producenta Konrada Sztukę. Ich małżeństwo zakończyło się jednak po 10 latach z powodu ciągłego zapracowania aktorki. Co gorsza, w 2015 roku mężczyzna zmarł przez chorobę nowotworową.

Drugi raz aktorka nawiązała bliską relację z operatorem Mariuszem Piesiewiczem. Związek ten był burzliwy i pełen konfliktów. Ostatecznie zakończył się on tragiczną śmiercią 44-letniego mężczyzny. Piesiewicz dostał wylewu podczas pracy na planie i, jak wyznała aktorka, zmarł na jej oczach.

Dw lata później Marzenie Kipiel-Sztuce znowu udało się znaleźć miłość. Wyszła za rehabilitanta Przemysława Buksakowskiego, jednak ten związek również nie należał do spokojnych. Chociaż mężczyzna cierpiał na chorobę alkoholową, to z czasem zaczęli wychodzić na prostą. Niestety, mąż aktorki zmarł przez niewydolność oddechowo-krążeniową.

Gwiazda „Świata według Kiepskich” mierzyła się wielkimi problemami

Rozmawiając z tygodnikiem „Na Żywo” Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, iż liczy, że jeszcze znajdzie kolejną miłość. Obecnie jednak ma inne zmartwienia na głowie.

– Mam depresję i dokucza mi samotność. Połowę dnia przesypiam, a z domu wychodzę głównie z psem na spacer – wyznała w 2021 roku.

Jeszcze w okresie pandemii aktorka skarżyła się na swoje problemy finansowe, przez które musiała mocno zaciskać pasa. Zakończenie produkcji serialu „Świat według Kiepskich” okazało się dla niej jeszcze większym ciosem.

– Od dawna nie mam oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam zaskórniaki, także od kilku tygodni świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że wzięłam kredyt w banku, by opłacić czynsz, prąd i gaz na kilka miesięcy do przodu – mówiła dla czasopisma „Twoje Imperium”.

Mamy nadzieję, że sytuacja Marzeny Kipiel-Sztuki ulegnie jak najszybszej poprawie. Ona sama przyznała, że ma dni, w których jest pełna nadziei.

– Niekiedy czuję się bezsilna i przytłoczona, choć są dni, że mój depresyjny nastrój znika. Wtedy mam wrażenie, że wszystko, co najlepsze, jeszcze przede mną.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Kamila Boś ujawniła swój sposób na zbędne kilogramy. Zaskakujące, jakiego wyrzeczenia się podjęła
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: NaTemat, Eska