Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Dał swojej umierającej żonie ostatni prezent. Kobieta nie mogła powstrzymać łez
Marta Kulik
Marta Kulik 28.10.2019 09:50

Dał swojej umierającej żonie ostatni prezent. Kobieta nie mogła powstrzymać łez

mąż
fot. screen YpuTube Synodic Productions

Mąż dał swojej umierającej żonie ostatni, wyjątkowy prezent. Gdy kobieta zobaczyła, co dla niej przygotował, nie mogła powstrzymać łez. Wszystko odbyło się na oczach przechodniów, którzy nie potrafili przejść obojętnie obok poruszających scen. Wzruszające nagranie trafiło do sieci.

Internauci są pod wrażeniem tego, jak bardzo pewien mężczyzna kocha swoją umierającą żonę. Prezent, który dał jej z okazji rocznicy ślubu, jest najlepszym odzwierciedleniem jego uczuć. Mąż udowodnił, że pomimo choroby kobieta jest dla niego idealna i nie wyobraża sobie bez niej życia.

Mąż dał żonie wspaniały prezent

Carl Gilbertson z Wielkiej Brytanii pragnął, aby w dniu rocznicy ślubu jego żona poczuła się wyjątkowo. Kobieta od dawna chorowała i zmagała się z wieloma trudnościami. Laura cierpiała na stwardnienie rozsiane, które uniemożliwiało jej normalne funkcjonowanie i sama nie była w stanie przygotować prezentu dla męża.

mąż

Carl wiedział, że ta rocznica musi być niezapomniana. O pomoc poprosił swoją znajomą, która jest dyrektorką Teatru Muzycznego w Akademii Mediów w Liverpoolu. Kobieta przygotowała ze swoimi studentami niesamowity występ, który wzrusza do łez. Sama Laura nie potrafiła powstrzymać płaczu.

Prezent z okazji rocznicy ślubu

Laura nie miała pojęcia, jaki prezent dostanie z okazji dziesiątej rocznicy ślubu. Carl zabrał ją na miejsce, a tam czekali na nich studenci w specjalnie przygotowanych koszulkach. W pewnym momencie wszyscy zaczęli śpiewać piosenkę Just The Way You Are.

– Twoja siła, odwaga i godność imponują mi z każdym dniem coraz bardziej. Jesteś jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy. Skarbie, jesteś wspaniała taka, jaka jesteś – słyszała Laura.

mąż

Kobieta nie potrafiła powstrzymać łez, które wycierał jej ukochany mąż. Wokół pary szybko zebrał się tłum złożony z przypadkowych przechodniów. Wszyscy czuli, że są częścią czegoś niezwykle ważnego. Na koniec studenci rozwinęli plakat ze ślubnym zdjęciem Laury i życzeniami z okazji rocznicy.

ZOBACZ WIDEO:

Wideo sprawia, że łzy same lecą z oczu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS masowo zabiera zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Dowiedziała się o zdradzie męża. Na adres kochanki wysłała jego brudy i list, który zapamięta na zawsze
  3. Brzuch mężczyzny powiększał się z dnia na dzień. Lekarze podczas USG oniemieli
  4. Rodzice otrzymali list od nauczycielki, po tym, jak wręczyli jej drogi prezent. Byli całkowicie zaskoczeni
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę