Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > „Księżniczki bez zainteresowań, które wybierają brutali”. Tak faceci widzą Polki
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 28.08.2019 14:31

„Księżniczki bez zainteresowań, które wybierają brutali”. Tak faceci widzą Polki

mężczyźni
Fot.pixabay.com

Mężczyźni przedstawiają całą listę zarzutów, jakie mają wobec współczesnych Polek. Zbyt mało zainteresowań, złe podejście do życia czy nieprawidłowy dobór kryteriów przy doborze potencjalnego partnera. Zobacz, co mężczyźni sądzą o Polkach i dlaczego uważają, że sami są zbyt surowo oceniani.

Portal natemat.pl zaprezentował odpowiedź mężczyzn na artykuł na temat tego, co sądzą o nich kobiety. Przede wszystkim, nie zgadzali się na to, jak surowo ich płeć została oceniona. Uważają, że nieogarnięcie i nieróbstwo to nie są cechy wyłączne dla tej części społeczeństwa. Mężczyźni z pełnym przekonaniem wypowiadają się o wszystkich wadach kobiet.

Jak mężczyźni widzą kobiety?

Oczywiście wszyscy podkreślają, że nie chodzi im absolutnie o ogół płci przeciwnej, a jedynie o jednostki o tak irytujących cechach i zachowaniach. Nie można jednak nie zauważyć, że mężczyźni szczególnie skupiają się na kilku cechach, o których komentarze wielokrotnie przewijają się przez tekst. Zbyt wysokie wymagania i powierzchowna ocena potencjalnego partnera, brak dystansu i ogarnięcia w życiu. Ponadto, mężczyźni uważają, że z kobietami nie mają o czym gadać.

Jak twierdzi Leszek film, muzyka, literatura, moda to żadne zainteresowania.

– Fajnie, jak dziewczyna ma też coś do powiedzenia – dodaje.

Leszek, jak i inni mężczyźni, prawdopodobnie uważa, że coś do powiedzenia można mieć tylko na temat piłki nożnej, samochodów czy innych stereotypowo męskich spraw.

Różnice między płciami

Mężczyźni i kobiety, nie jako jednostki, a raczej całe grupy społeczne drą koty na łamach magazynów, portalach internetowych i tego typu podobnych niemal cały czas. Można by z tego wywnioskować, że są między nami jakieś niemożliwe do pokonania różnice. Jednak, jak podaje American Psychological Assosiation, nie ma żadnych udowodnionych, fundamentalnych różnic pomiędzy płciami.

Nie mają zainteresowań, nie są niezależni i nic tylko siedzą przed telewizorem, to nie cechy dane konkretnej płci. To cechy poszczególnych osób. Jeśli na wiele takich osób natykamy się w naszym otoczeniu, to może warto zastanowić się nad zmianą środowiska. A jeśli naprawdę uważa się, że wszyscy mężczyźni czy wszystkie kobiety są tacy okropni i nie da się z nimi utworzyć związku… to może po prostu nie musimy koniecznie wchodzić z nikim związek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pixabay.com/pl/photos/dziewczyna-telefon-smartfon-uroda-4388310/

Niezależnie od płci, jeśli tkwisz w związku, w którym masz poczucie, że negocjacja z partnerem jest trudniejsza niż z terrorystą — powinieneś poszukać pomocy.

Żona

Jeśli partner lub partnerka wyładowuje na nas irracjonalną złość, warto o tym porozmawiać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Panna młoda przecierała oczy ze zdziwienia, kiedy zobaczyła, co na zaproszeniu napisał jeden z gości. Mocno przesadził
  3. Agnieszka: „Codziennie wieczorem muszę się napić na sen, bo życie mnie przerasta”
  4. Iluzja optyczna, nad którą głowi się cały internet. Internauci spierają się czy zdjęcie przedstawia wronę czy królika
  5. Spacerował brzegiem morza z dziećmi. Znalazł butelkę, a w niej tajemniczą wiadomość sprzed 50 lat
  6. Niewiarygodne zjawisko przerwało ślub. Nagłe huknięcie i w najważniejszym momencie zapadła ciemność
  7. Złe wiadomości. Uwielbiany za rolę w „Kiepskich” Andrzej Grabowski nie czuje się najlepiej

źródła: natemat.pl, apa.org