Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Po występie dostał wiadomość od jej syna
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 30.05.2023 21:47

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Po występie dostał wiadomość od jej syna

Michał Szpak, Violetta Villas
fot. KAPiF

Michał Szpak był gwiazdą niedawno zakończonego Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Dzięki niemu na scenie pojawiła się także Violetta Villas, ponieważ artysta zaśpiewał jej utwór. Po swoim występie otrzymał wiadomość od syna znakomitej artystki.

Szpak uhonorował pamięć nie tylko Villas, ale także Kory. Obie panie są jego muzycznymi idolkami i publiczność była zachwycona tymi sentymentalnymi chwilami.

Michał Szpak uczci pamięć Violetty Villas

Michał Szpak, który słynie z charakterystycznego ubioru i stylu bycia, w sopockiej Operze Leśnej zaprezentował się w czarnej, lateksowej sukni. Niedługo po tym show dostał zaskakującą wiadomość od Krzysztofa Gospodarka, który jest synem Violetty Villas.

- Mamy niedzielę, dzień po festiwalu w Sopocie. Dostaję wiadomość od syna Violetty pana Krzysztofa Gospodarka, owszem jest wzruszenie kiedy ktoś tak jej bliski docenia, dziękuję - napisał na Instagramie wokalista.

Zaskakujące wieści o zaginionym małżeństwie z Warszawy. To mieli zrobić przed kamerami

Michał Szpak zaskoczył stylizacją podczas festiwalu w Sopocie

W dalszej części wpisu w mediach społecznościowych piosenkarz odniósł się do tego, co zaprezentował podczas Polsat SuperHit Festiwal.

- To, że lubię „do********” stylizacją… cóż, to kolejny mój ulubiony „zawód”. Życie jest zbyt krótkie, by nie realizować tego, co przyniesie wyobraźnia - napisał Michał Szpak.

Dodał, że bez tego, nie byłoby jego, a skromność zostawia na życie codzienne.

- „Całuje Was w samo serce” - zakończył swój wpis wokalista i podziękował wszystkim go wspierającym.

Fani komentują występ Michała Szpaka w Sopocie

To, że wokalista zaśpiewał piosenkę Violetty Villas, bardzo spodobało się fanom. Ochoczo komentują post Michała Szpaka.

- Występ piękny, wzruszający, z przesłaniem- miód na uszy. Gratuluję. Może i Pan swoimi stylizacjami być dla Polaków kontrowersyjny, ale na pewno nikt nie odmówi umiejętności wokalnych, głosu. Najlepszy występ na festiwalu - napisała internautka.

- Za to Cię uwielbiam. Oglądając ten występ, dało się wszystko wyczuć, ale trzeba było patrzeć sercem - wtórowała inna osoba.

Pomimo tego ostatnie dni dla Michała Szpaka są trudne, ponieważ odeszłą jego duża muzyczna inspiracja - Tina Turner.