Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Milionerzy. "Na fladze, którego kraju jest przyprawa do pasztetu?" Urbański zdębiał, odpowiedź zaskoczyła nawet jego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.02.2023 11:45

Milionerzy. "Na fladze, którego kraju jest przyprawa do pasztetu?" Urbański zdębiał, odpowiedź zaskoczyła nawet jego

Milionerzy
fot. kadr z programu "Milionerzy"

Program “Milionerzy” już niejednokrotnie zaskakiwał uczestników trudnymi pytaniami. To, co usłyszał bohater jednego z odcinków, zszokowało nawet samego prowadzącego show Huberta Urbańskiego. 

Jaki kraj ma na swojej fladze przyprawę do pasztetu?

 

"Milionerzy": Uczestnik usłyszął szokujące pytanie

Nikt w studiu programu “Milionerzy” nie ukrywał swojego zaskoczenia, gdy z ust prowadzącego show Huberta Urbańskiego padło jedno z pytań warte 5 tysięcy złotych. Nawet sam prezenter był zdziwiony tym, o co pytał uczestnika. 

Uczestnik musiał odpowiedzieć na pytanie o to, na fladze którego kraju widoczna jest przyprawa używana przy przygotowywaniu pasztetu. Umielibyście odpowiedzieć na takie pytanie?

Joe Biden przemawiał, nagle zwrócił się do Agaty Dudy. Takich słów się nie spodziewała na oczach całej Polski

"Milionerzy": Na fladze którego kraju jest przyprawa do pasztetu?

Hubert Urbański sam nie krył zdziwienia i rozbawienia, gdy głośno odczytał kolejne pytanie skierowane do uczestnika.

-Na fladze którego kraju widnieje przyprawa do pasztetu?

Następnie oczom obu mężczyzn ukazały się cztery odpowiedzi:

A. Hiszpanii

B. Grenady

C. Chin

D. Szwecji

Uczestnik nie zaprzeczał, że pytanie całkowicie wybiło go z rytmu, a żadna z odpowiedzi nie wydawała się prawidłowa. W końcu postanowił skorzystać z jednego ze swoich kół ratunkowych. Mężczyzna postawił na opcję „pół na pół” i natychmiast liczba dostępnych odpowiedzi została zredukowana do dwóch. Wykluczono odpowiedzi A i D, czyli Hiszpanię i Szwecję.

Uczestnik odpowiedział poprawnie na zabawne pytanie w "Milionerach"

W końcu uczestnik postanowił zaryzykować i nie do końca przekonany zaznaczył odpowiedź B, czyli Grenadę. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę i jest to poprawna odpowiedź. 

Chwilę po ogłoszeniu i euforii uczestnika Hubert Urbański wyjaśnił, że na fladze Grenady w lewym zielonym trójkącie znajduje się znak, który uznawany jest za symbol gałki muszkatołowej. Jest to jedna z głównych przypraw uprawianych w tym kraju i właśnie ona jest wykorzystywana przy nadawaniu smaku pasztetowi.

Zobacz zdjęcia:

Milionerzy 1.jpg
fot. kadr z programu “Milionerzy”
Tagi: Milionerzy