Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Najpierw skandal, teraz radosne wieści z planu "Sanatorium miłości". Kolejna para ma się ku sobie?
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 25.02.2023 19:36

Najpierw skandal, teraz radosne wieści z planu "Sanatorium miłości". Kolejna para ma się ku sobie?

Sanatorium miłości
Kadr z programu "Sanatorium miłości"

Już w niedzielę, 26 lutego zostanie wyemitowany przedostatni odcinek 5. edycji "Sanatorium miłości". Na randkowiczów czeka wyjątkowa atrakcja. 

Gościem specjalnym będzie uczestnik 4. edycji programu i były piłkarz Legii Warszawa, Andrzej Sikorski. Czy w 9. odcinku programu pojawi się szansa na nową relację? 

"Sanatorium miłości": Anita i Darek

Wiele emocji wzbudziła wśród widzów potrójna randka w jacuzzi Anity, Darka i Krzysztofa. Podczas kąpieli wśród panów pojawiła się zazdrość, Darkowi nie podobało się, że jego konkurent również dotyka Anitę. Seniorka była zniesmaczona zachowaniem i postanowiła opuścić panów. Już niebawem dowiemy się, czy jest szansa na to, aby Anita i Darek stali się kimś więcej niż tylko znajomymi. 

Klientka macała pieczywo w Biedronce. Kasjerka nie wytrzymała, jej reakcja wstrząsnęła doszczętnie

Co się wydarzy w 9. odcinku "Sanatorium miłości"?

Sześć pań i sześciu panów już niedługo zakończy pobyt w urokliwym uzdrowisku Busko-Zdrój. Ostatnie godziny będą wypełnione emocjami i niezapomnianymi wspomnieniami. W przedostatnim odcinku randkowego programu dla seniorów pojawi się Andrzej Sikorski, który poprowadzi specjalny trening dla uczestników.

W zwiastunie 9. odcinka "Sanatorium miłości" na randkę wybierze się również Krzysztof z Bożeną. Czy między nimi narodzi się iskierka miłości, to okażę się już w niedzielę, 26 lutego o godzinie 21.25 w TVP 1. 

5. edycja "Sanatorium miłości": komu kibicują widzowie?

Na oficjalnym profilu "Sanatorium miłości" na facebook'u zwiastun przedostatniego odcinka wywołał sporo komentarzy. Wiemy, komu kibicują widzowie randkowego programu. 

Józef i Ewa kibicuje im, sympatyczni są – napisała jedna z internautek. 

Myślę, że będą między nimi piękne przyjaźnie – dodała następna. 

Zakochani? To chyba tylko Ula i Zdzisław. Kibicuję tej parze. Myślę, że pasują do siebie. Co będzie dalej, myślę, że wiele zależy od nich. Co innego pobyt w sanatorium, co innego proza życia codziennego. Ale jak to mówią: prawdziwa miłość pokona wszystkie przeszkody. Życzę tej sympatycznej parze, żeby ich uczucie miało ciąg dalszy – wyznała kolejna.