Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Niesłychane, co wyprawia się w garderobie w Sopocie. Ralph Kaminski w kierunku Michała Szpaka rzucił taki tekst, że rozkłada na łopatki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.08.2023 18:40

Niesłychane, co wyprawia się w garderobie w Sopocie. Ralph Kaminski w kierunku Michała Szpaka rzucił taki tekst, że rozkłada na łopatki

Ralph Kaminski, Michał Szpak
Ralph Kaminski Fot. KAPiF, Facebook/Ralph Kaminski

Obecnie trwa Top of the Top Sopot Festival, który dostarcza publiczności i telewidzom niezapomnianych wrażeń. Część z nich na pewno zastanawiała się, jak wyglądają przygotowania gwiazd do tego wielkiego muzycznego wydarzenia od kulis. Z odpowiedzią pośpieszył więc Ralph Kaminski, który w pewnym momencie filmiku posłał w stronę Michała Szpaka zaskakujący tekst.

Ralph Kaminski na Top of the Top Sopot Festival

Od poniedziałku trwa jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku, czyli słynny Top of the Top Sopot Festival. Na scenie mogliśmy zobaczyć już plejadę gwiazd, choć impreza znajduje się dopiero na półmetku.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych artystów jest bez wątpienia Ralph Kaminski. Piosenkarz posiada liczne grono fanów, którzy tłumnie przybyli 23 sierpnia do Sopotu, by móc go zobaczyć na scenie. Tymczasem gwiazdor postanowił zaspokoić ich ciekawość i nagrał filmik, w którym pokazał, jak wygląda Top of the Top Sopot Festival od kulis!

Skandal w Sopocie. Agnieszka Chylińska zrugała na wizji TVN dziennikarza, zbladł gdy usłyszał jej słowa

Ralph Kaminski pokazuje kulisy Top of the Top Sopot Festival

Ralph Kaminski jest wokalistą wschodzącego pokolenia gwiazd polskiej sceny, a mimo to cieszy się popularnością wśród rzeszy fanów. Regularnie stara się utrzymywać z nimi kontakt poprzez media społecznościowe, na których publikuje zarówno kadry z życia zawodowego, jak i prywatnego. Tym razem przygotował dla swoich wielbicieli relacje zza kulis Top of the Top Festival.

Ralph Kaminski wystąpi dziś jako jedna z wielu gwiazd na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Zanim to jednak nastąpi, artysta wraz z ekipą przygotowuje się do tego, by każdy element show był dopięty na ostatni guzik. W międzyczasie znalazł jednak chwilę, by przekazać swoim fanom fantastyczne wieści:

Zagram nie jedną piosenkę, ale więcej piosenek, których nigdy nie grałem w telewizji na żywo, więc mam nadzieję, że będziecie z nami. Za chwilę zaczynamy pierwsza próbę, później będzie próba generalna, a teraz spróbuję was zabrać w kulisy tego festiwalu, by pokazać wam, jak wygląda backstage Opery Leśnej i jak trwają próby – zapowiedział.

Ralph Kaminski rzucił zaskakującym komentarzem w kierunku Michała Szpaka

Ralph Kaminski przygotował dla swoich fanów nie lada gratkę. Postanowił pokazać im, jak wyglądają kulisy wydarzenia, na którym wystąpi. W obszernym filmiku, który zamieścił na Facebooku, przechadzał się z kamerą po najróżniejszych pomieszczeniach Opery Leśnej w Sopocie. Przedstawiał obserwującym członków swojej ekipy, pokazywał garderoby, a także kulisy prób artystów.

W pewnym momencie na ekranie, który transmitował widok na żywo ze sceny, pojawił się Michał Szpak. Ralph Kaminski natychmiast skomentował ten fakt, w zabawny sposób przekręcając nazwisko kolegi po fachu:

A tu na ekranach mamy taki podgląd z prób, teraz Szpakira i Kayah mają próbę.

Występ Ralpha Kaminskiego na Top of the Top Festival odbędzie się dzisiaj o 23. Czekacie?