Rozrywka.Lelum.pl

Pawel Wodzynski/East News

Niespodziewane zmiany w „The Voice of Poland”. Padło znane nazwisko. To ona zastąpi uwielbianego jurora?

6 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Fani programu „The Voice of Poland” już teraz mogą zacierać ręce z radości. Pojawiły się najnowsze doniesienia o tym, kto zostanie nowym trenerem wokalnym. Najprawdopodobniej miejsce Sylwii Grzeszczak zajmie pewna znana wokalistka.

Fani programu „The Voice of Poland” już teraz mogą zacierać ręce z radości. Pojawiły się najnowsze doniesienia o tym, kto zostanie nowym trenerem wokalnym. Najprawdopodobniej miejsce Sylwii Grzeszczak zajmie pewna znana wokalistka.

Od pewnego czasu zastanawiano się, kto dołączy do Marka Piekarczyka, Justyny Steczkowskiej, Tomsona oraz Barona i zasili skład jurorów najnowszej edycji „The Voice of Poland”. Teraz pojawiły się kolejne informacje na temat nowego trenera.

Ogłoszono, kto zostanie nowym trenerem w „The Voice of Poland”

Od dłuższego czasu trwały spekulacje na temat tego, kto zostanie nowym jurorem hitowego programu TVP. Jakiś czas temu decyzję o opuszczeniu show podjęła Sylwia Grzeszczak, a fani zastanawiali się, kto zastąpi wokalistkę i w najnowszej edycji zasiądzie obok .

Super Express poinformował właśnie, że w roli trenera w „The Voice of Poland”   zadebiutuje pewna znana piosenkarka i autorka tekstów. Mowa oczywiście o Lanberry, która na swoim koncie ma takie hity, jak między innymi „Superhero” Viki Gabor czy „Anyone I want to be” Roksany Węgiel, z którymi udało im się wygrać konkurs Eurowizji Junior.

Propozycja wyboru piosenkarki może być sporym zaskoczeniem, zwłaszcza że mało kto stawiał ją w roli faworytki do zastąpienia Sylwii Grzeszczak.

Kim jest nowa jurorka „The Voice of Poland”?

Lanberry, czyli tak naprawdę Małgorzata Uściłowska urodziła się 12 lutego 1987 roku w Wyszkowie. Wokalistka ma na swoim koncie takie utwory, jak „Plan Awaryjny”, „Ostatni most” oraz „Gotowi na wszystko”. Dodatkowo gwiazda spełnia się również jako autorka tekstów i kompozytorka. Co ciekawe, Lanberry sama próbowała swoich sił w programie „The Voice of Poland”, ale nie udało jej się przejść do etapu przesłuchań w ciemno.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „The Voice of Poland”. Kto zastąpi Sylwię Grzeszczak na fotelu trenera?
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

 

Źródło: Pudelek

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Pogodynka w "Pytaniu na śniadanie" chyba się nie wyspała. Nagle wybiegła z kadru. "Ja uciekam"
Czytaj więcej >

Programy

Takiego występu w "The Voice Kids" jeszcze nie było. Jurorzy poderwali się z foteli, słysząc głos uczestnika
Czytaj więcej >

Programy

Widzowie w emocjach mocno podsumowali 6. edycję "The Voice Kids". "Współczuję jurorom"
Czytaj więcej >

Programy

"The Voice Kids": dwa potężne talenty w drużynie Kwiatkowskiego, na wizji zrobili coś wielkiego
Czytaj więcej >

Programy

Agustin Egurrola najpierw nadał córce niespotykane imię. Teraz w "PnŚ" pochwalił się synem
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": pani Ania oszołomiła Urbańskiego, imponujące co zrobiła
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]