Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Nikt nie wiedział o tym zainteresowaniu Jarka z "Chłopaków do wzięcia". Reakcje fanów są różne
Michał Fitz
Michał Fitz 08.06.2023 21:37

Nikt nie wiedział o tym zainteresowaniu Jarka z "Chłopaków do wzięcia". Reakcje fanów są różne

Jarek Mergner
Youtube.com/JarekMergnerChłopakidowziecia

Jarek Mergner to jeden z najpopularniejszych bohaterów programu “Chłopaki do wzięcia”. Sympatyczny mężczyzna nawet częściej niż w telewizji pojawia się na własnym kanale w serwisie YouTube. Ostatnio opowiedział na jego łamach o swojej pasji, o której mało kto mógł wiedzieć.

Choć niektórzy internauci byli zaciekawieni tym, o czym mówi, spora część po prostu się z niego naśmiewała. To zresztą nie pierwszy raz.

"Chłopaki do wzięcia": Jarek Mergner i jego pasja

W ostatnim filmiku Jarek zaprezentował swoją kolekcję gier wideo. Jak się okazuje, jest ich wielkim miłośnikiem i to już od dawna. Niektóre pozycje, które ma w posiadaniu, debiutowały na rynku grubo ponad 10 lat temu. Wciąż jednak sprawiają Mergnerowi frajdę.

Jak przyznał uczestnik programy “Chłopaki do wzięcia”, najbardziej podobają mu się gry przygodowe. Poza nimi lubi też te wyścigowe, bo od zawsze interesował się motoryzacją. Nie ogranicza się jednak tylko do tych dwóch gatunków.

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

"Chłopaki do wzięcia": Jarek oferuje pomoc

Jarek nie należy do osób, które się przechwalają, ale dała po sobie poznać w nagraniu, że uważa siebie za osobę dobrze obeznaną z tematem gier wideo. Właśnie dlatego zaoferował w pewnym momencie pomoc dla swoich fanów. Niewykluczone, że kilka osób się po tym do niego odezwało.

- Jakby ktoś był zainteresowany takimi grami, to można się do mnie zgłosić. Ja Wam mogę coś polecić, bo mam różne gry z kilku rodzajów — życzliwie proponował Jarek.

"Chłopaki do wzięcia": Jarek mierzy się z hejtem

Choć wyżej opisany fragment i wiele innych nagrań potwierdzają, że Jarek jest osobą miłą i życzliwą, w sieci nie brakuje osób, które chcą go po prostu wyśmiać. Pod ostatnim nagraniem nie brakowało komentarzy, w których użytkownicy nabijali się z jego wady wymowy.

Wielu się śmieje, ale mało kto w ogóle zastanawia się, dlaczego Jarek mówi i zachowuje się w ten sposób. Być może ma problemy, na które niestety nie ma wpływu. Warto zawsze być bardziej wyrozumiałym.

Zobacz zdjęcie:

Jarek screen.JPG
Youtube.com/JarekMergnerChłopakidowziecia