Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Ogromna wpadka w „Dzień dobry TVN”. Rozmówcy mogli poczuć się zdruzgotani, widzów zamurowało
Karol Osiński
Karol Osiński 01.08.2021 19:28

Ogromna wpadka w „Dzień dobry TVN”. Rozmówcy mogli poczuć się zdruzgotani, widzów zamurowało

wpadka
fot. TRICOLORS/East News

W ostatnim wydaniu programu Dzień Dobry TVN doszło do wpadki, którą popełnił prowadzący, Andrzej Sołtysik. Jego oraz Anny Kalczyńskiej gośćmi byli Laura i Karol z programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Dziennikarz zaczął podpytywać o ich relację, oraz jak zareagowali na nią ich bliscy. Zaliczył do tego mamę Laury, która nie żyje.

Andrzej Sołtysik bez zastanowienia przeprosił za zadane pytanie, jednak nie obyło się bez komentarzy na ten temat.

Wpadka w Dzień Dobry TVN

Laura i Karol to uczestnicy programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Para nie została ze sobą dobrana, jedna po zakończeniu produkcji zwrócili na siebie uwagę i zaczęli się spotykać. Doszło do tego, że zakochali się w sobie bez opamiętania i mają sprecyzowane plany na przyszłość.

Jak zobaczyłam Karola podczas pierwszego odcinka, poczułam, że to mógłby być mężczyzna, którego chciałabym spotkać – powiedziała Laura.

Para ma zamiar zamieszkać ze sobą. Prawdopodobnie dojdzie do tego, że Karol przeprowadzi się do mieszkania Laury. Podczas rozmowy z prowadzącymi Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem w studiu Dzień Dobry TVN doszło do niespodziewanego momentu.

Kiedy drugi z wymienionych dziennikarzy wypytywał o wsparcie bliskich, nagle dołączył do tego teściową Karola, przy czym wyszło na jaw jego nieprzygotowanie do programu, ponieważ mama Laury nie żyje.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Laury mama nie żyje… – powiedział Karol.

Andrzej Sołtysik przeprosił za zadane pytanie, jednak warto zauważyć, że o tym, iż Laura nie ma już mamy wcześniej zostało wspomniane w programie.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Tagi: wpadka