Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ojciec panny młodej zmarł, więc to brat zaaranżował specjalny taniec. Kobieta nie mogła ukryć wzruszenia
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 20.08.2019 17:47

Ojciec panny młodej zmarł, więc to brat zaaranżował specjalny taniec. Kobieta nie mogła ukryć wzruszenia

Ojciec
screen z nagrania YouTube

Ojciec panny młodej, której historię chcemy wam dziś przedstawić, zmarł tuż przed samym ślubem. Kobieta zupełnie nie potrafiła uporać się z jego stratą. Jej brat w trakcie wesela przygotował dla niej wspaniałą niespodziankę! Zaaranżował dla niej specjalny taniec. Nasza bohaterka nie potrafiła ukryć swojego wzruszenia. W tej sytuacji nie sposób nie zgodzić się faktem, iż siła tkwi w rodzeństwie!

Podziękowania dla rodziców i wspólny taniec to nieodłączny element każdego przyjęcia weselnego. Państwo młodzi chcą w ten sposób podziękować swoim ukochanym rodzicielom za trud i wysiłek, który włożyli w ich wychowanie. Jest to niezwykły i magiczny moment, który w ich pamięci pozostaje na długie lata. Sytuacja komplikuje się, gdy przed samym ślubem, któryś z rodziców przegra walkę z rakiem. Tak właśnie było tym razem…

Ojciec panny młodej zmarł przed zaślubinami

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety. Moment, kiedy dumny tata wprowadza swoją córkę do kościoła, u wielu gości weselnych sprawia, że łzy same napływają do ich oczu. Podobnie sytuacja wygląda w kwestii tańca z rodzicami. Jest to jedna z tych chwil, która mogłaby trwać wiecznie.

Niestety nie każda Panna Młoda ma okazję doświadczyć tego momentu. Tak też było w przypadku Andrei – bohaterki naszego artykułu.

Zastanawiacie się dlaczego? Otóż ojciec kobiety zmarł na raka, kilka miesięcy przed jej ślubem. Przepięknej Pannie Młodej niezwykle mocno doskwierała jego nieobecność. Jej brat postanowił wiec zrobić wszystko, aby chociaż w niewielkim stopniu zrekompensować jej nieobecność najdroższego ojca.

Brat zaaranżował dla niej cudowny taniec

Gdy tylko filmik ukazujący to niesamowite widowisko trafił na sieci, natychmiast stał się prawdziwym hitem. Ukazane na nim emocje są wprost niesamowite i potrafią naprawdę chwycić za serce. A co najważniejsze… są po prostu prawdziwe. I w tym tkwi cała tajemnica!

– Brakuje nam dziś wieczorem kogoś bardzo ważnego. Kogoś, kto powinien tu być, żeby zatańczyć ze swoją małą córeczką. Dlatego, zdecydowałem zrobić coś specjalnego dla Andrei. Zresztą, nie tylko dla Andrei, również dla taty – powiedział na wstępie mężczyzna.

Brat wykonał dla niej utwór Butterfly Kisses, przy którym niegdyś uwielbiała pląsać ze swoim tatą. Tym razem do tańca porwał ja dziadek, dwaj bracia, a także teść.

Ostrzegamy: Filmik naprawdę wzrusza do łez!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Różnica wieku to dla niej żaden problem. 19-latka od trzech lat spotyka się ze starszym mężczyzną, dzieli ich 42 lata
  3. Babcia została okradziona przez wnuka. „Pozbawił mnie mieszkania i oszczędności”
  4. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  5. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródło: ofeminin.pl