Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 07.01.2020 15:22

Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza

Panna młoda
Screen z filmiku Youtube

Panna młoda przed ołtarzem wybuchła rzewnymi łzami. Wszystko przez to, co zrobił jej narzeczony. Takiego gestu z jego strony w życiu nie mogła się spodziewać. Nic dziwnego, że nagranie błyskawicznie obiegło sieć!

Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu jest prawdziwą szczęściarą. Jej przyszły mąż postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. I tym razem zdecydowanie dopiął swego. Jego kreatywność i pomysłowość zaskoczyła wszystkich, na czele z ukochaną.

Panna młoda wybuchła płaczem

Gdy tylko Ollie postanowił oświadczyć się swojej ukochanej Liz zdawał sobie sprawę, że ich wspólne życie będzie naprawdę trudne. Musicie wiedzieć, że jego wybranka jest instruktorką tańca i śpiewu w prestiżowej szkole tańca. To właśnie tam jego ukochana spędza większość swojego czasu. Kobieta w pełni poświęca się swojej pracy.

Mężczyzna, mając pełną świadomość tego, jak ważne są dla niej dzieciaki, które ma okazje szkolić wpadł ma pewien pomysł. A ten bez wątpienia okazał się strzałem w dziesiątkę. Ollie postanowił, że zaprosi ich do wzięcia czynnego udziału w ceremonii. W sekrecie przez przyszłą żoną zorganizować spotkanie z rodzicami młodych talentów i ustalić plan działania.

Kreatywny narzeczony

Na filmiku krążącym po internecie zobaczyć możemy moment przysięgi małżeńskiej. To właśnie wtedy jej uczniowie zakradli się na górne piętro kościoła i zaśpiewali jedną z ulubionych piosenek Panny młodej. Mowa oczywiście o A Thousand Years Christiny Perri.

Liz zupełnie się tego nie spodziewała. Zaskoczona kobieta odwróciła się, a z jej oczu popłynęły łzy. Ten moment bez wątpienia utkwi w jej pamięci na długie lata.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Panna młoda

Panna młoda na ślubnym kobiercu nie mogła powstrzymać łez.

Narzeczony przeszedł samego siebie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Agnieszką Kotlarską zachwycił się cały świat. W latach 90. zginęła z ręki psychofana
  4. Horoskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia
  5. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia