Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Panna młoda tuż przed ceremonią zadzwoniła na lotnisko. Miała nietypową prośbę
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.08.2019 12:01

Panna młoda tuż przed ceremonią zadzwoniła na lotnisko. Miała nietypową prośbę

panna młoda
unsplash.com – Christopher Campbell

Panna młoda na chwilę przed ceremonią ślubną zdecydowała się na radykalny krok. Zamiast skupić się na przygotowaniach do najpiękniejszego dnia w jej życiu, postanowiła zadzwonić na lotnisko. Powód jej telefonu był absurdalny, a operatora lotu zatkało, gdy usłyszał jej nietypową prośbę.

Nie od dziś wiadomo, że ceremonia ślubna to piękne wydarzenie zarówno dla pary młodej, jak i dla rodziny i przyjaciół, zaproszonych na to wyjątkowe wydarzenie. Jednak ten wyjątkowy dzień okupiony jest również wielkim stresem, który czasami jest nie do okiełznania. Przekonała się o tym pewna panna młoda, która tak bardzo nie chciała, by ktoś zepsuł jej najważniejszy dzień w życiu, że postanowiła samodzielnie uporać się z wszelkimi potencjalnymi zagrożeniami, które mogłyby zakłócić to wydarzenie.

Panna młoda i jej niecodzienna prośba

Panna młoda zadzwoniła na pobliskie lotnisko z nietypową prośbą. Poprosiła operatora, by odwołał wszelkie loty tego dnia, ponieważ obawiała się hałasu podczas ceremonii zaślubin. Czego się nie robi z miłości! 🙂 Jak można się domyślić, nikt nie mógł przystać na tak absurdalną prośbę, jednak trzeba docenić determinację i finezję kobiety, która nie chciała dać za wygraną i przez kilkanaście minut toczyła żywą dyskusję z pracownikiem jednej z linii lotniczych.

Wszystko pod kontrolą

Ślub pary młodej miał odbyć się w pobliżu dużego, międzynarodowego lotniska, co było bardzo wygodne dla przybyłych gości, jednak nie spodobało się przyszłej mężatce. Kobieta chciała mieć pewność, że ani jeden samolot nie zakłóci jej ceremonii. Zaskoczony operator odpowiedział w sarkastyczny sposób, co z pewnością nie spodobało się pannie młodej:

– Ok, w takim razie zadzwonimy do każdej linii lotniczej i odwołamy dla ciebie wszystkie loty – skwitował mężczyzna.

Jak możecie się domyślić, operator nie mógł zrealizować marzenia panny młodej. Mamy jednak nadzieję, że mimo tego uroczystość była iście bajkowa!zabawne

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda

Panna młoda miała nietypowe życzenie.

panna młoda

Jej ceremonia ślubna odbywała się w pobliżu lotniska, więc poprosiła operatora lotów o wstrzymanie wszystkich samolotów na czas uroczystości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu
  2. Magda Gessler zdradziła sekret swojej urody. Niektórzy będą zaskoczeni
  3. Operacje plastyczne to dla niej codzienność. Własnie przeszła szesnastą
  4. Mama Doroty Wellman zmagała się z poważną chorobą. Były najlepszymi przyjaciółkami
  5. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
  6. Nie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nóg

źródło: www.insider.com