Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Firma Pepco wchodzi do internetu. Dobra wiadomość dla miłośniczek sklepu
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 11.02.2021 16:17

Firma Pepco wchodzi do internetu. Dobra wiadomość dla miłośniczek sklepu

Pepco
fot. eastnews.pl/ARKADIUSZ ZIOLEK

Firma Pepco ma zamiar przeprowadzić wielką rewolucję, tak wynika ze słów dyrektora operacyjnego firmy – Marcina Stańko. W rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl wyznał, że sklep wchodzi do internetu. To dobra wiadomość dla wszystkich jego miłośniczek.

Polki uwielbiają sklep Pepco przede wszystkim za ceny, jakie oferuje. Rewelacyjne produkty bardzo często można dostać w niskiej cenie. Firma wciąż się rozwija, by móc zaoferować swoim klientom najlepszej jakości towary, teraz jednak okazuje się, że i sposób ich nabywania będzie ułatwiony.

Pepco wchodzi do internetu

Dyrektor operacyjny Pepco w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl wyjawił, że firma szykuje wielkie zmiany. Sklep ma wdrożyć nowoczesne rozwiązania, które ułatwią zakupy oferowanych przez niego produktów.

Marcin Stańko uchylił rąbka tajemnicy, już wiadomo, czego możemy się spodziewać:

Na e-commerce zarabiają wszyscy poza firmami handlowymi, a my chcemy stworzyć taki model, w którym będziemy na e-sprzedaży zarabiać – powiedział dyrektor operacyjny Pepco Europe.

Marcin Stańko podkreślał, że od sprzedaży w internecie się nie ucieknie, a jest ona wręcz koniecznością, jak podaje portal money.pl.

Sprzedaż w internecie jest coraz powszechniejsza, wiele sklepów stacjonarnych umożliwia swoim klientom zakupy przez internet. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce klientki sklepu Pepco nie będą musiały ruszać się z domu, aby nabyć potrzebne rzeczy, które często są w fenomenalnych cenach, o czym niejednokrotnie pisaliśmy.

Pepco stawia na rozwój

Marcin Stańko w rozmowie ze wspomnianym portalem podkreślił, że firma cały czas się rozwija. Zmiany są implementowane bardzo szybko, zatem na kolejny krok, jakim jest sprzedaż w internecie, być może również nie będziemy musiały długo czekać.

Cały czas rozwijamy tę stronę naszej firmy, pracujemy nad aplikacją, a nasza komunikacja digitalowa przechodzi zmiany i szybko się rozwija – wyjaśniał Stańko.

Zmiany, jakie sklep Pepco chce wprowadzić, z pewnością ucieszą wszystkie jego miłośniczki. Jeżeli plan zostanie zrealizowany, zakupy w sieciówce będziemy mogły zrobić z każdego miejsca w kraju.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: money.pl, wiadomoscihandlowe.pl

Tagi: internet pepco