Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Pojechali z kamerą do domu Szczeny z „Chłopaków do wzięcia”. Wideo ze spotkania trafiło do sieci
Karol Osiński
Karol Osiński 29.03.2021 00:04

Pojechali z kamerą do domu Szczeny z „Chłopaków do wzięcia”. Wideo ze spotkania trafiło do sieci

Chłopaki do wzięcia Szczena
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Szczena z Chłopaków do wzięcia zyskał na popularności dzięki udziałowi we wspomnianym programie. Po wystąpieniu w produkcji stał się niemalże celebrytą. W związku z tym w ostatnim czasie miał gości w postaci YouTubera z kanału Disco Frodo i jego współtowarzysza. Po dojechaniu na miejsce niestety nie zastali gospodarza w domu. Dopiero po chwili zaskoczył ich swoją obecnością, wyłaniając się zza budynku.

Szczena był wyraźnie zadowolony z wizyty YouTubera i jego towarzysza. Chłopaki nagrali pociesznego vloga, który obejrzało już kilka tysięcy osób.

Szczena z Chłopaków do wzięcia miał gości

Disco Frodo to Polski YouTuber i podobnie jak Szczena uczestnik programu Chłopaki do wzięcia. Od jakiegoś czasu na jego kanale na platformie YouTube pojawiają się filmiki, w których opowiada o swoim życiu, lub m.in. o tym, w jaki sposób dostał się do wspomnianego programu.

Najnowszy vlog YouTubera dotyczył wyjazdu do Szczeny z Chłopaków do wzięcia. Mężczyźni musieli przejechać długą drogę, zanim dotarli do gwiazdora uwielbianego programu.

Kiedy dotarli na miejsce, spotkała ich nieoczekiwana sytuacja. Otóż okazało się, że słynnego Ryszarda nie było w domu. Dopiero po jakimś czasie gwiazdor wyłonił się zza budynku wyraźnie zadowolony z wizyty gości.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak zważywszy na to, że odziany był w taką samą koszulkę jak oni, łatwo można wywnioskować, że cała akcja była ustawiona. Niemniej wszystko wyszło dość ciekawie, a chłopaki naprawdę dobrze się bawili.

Na nagraniu widać, jak zwiedzają okolice domu Szczeny – wybrali się nawet do pobliskiego lasu, gdzie ganiali się beztrosko jak dzieci. Z wideo można wywnioskować, że mężczyźni nawiązali ze sobą współpracę – miejmy nadzieję, że efekty będziemy mogli podziwiać już wkrótce.

Kim jest Ryszard Dąbrowski?

Ryszard Szczena Dąbrowski to jeden z uczestników popularnego show Polsat Play, Chłopaki do wzięcia, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Warto zaznaczyć, że Rysiek znalazł już miłość swojego życia, Joannę Wielochę, z którą doczekał się już syna.

Nadali mu imię Marcel. Chłopiec przyszedł na świat prawdopodobnie na początku br. Świeżo upieczony ojciec radosną nowinę ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pod postem można było przeczytać mnóstwo nieuprzejmych komentarzy, w których sugerowano, że nie będą w stanie utrzymać dziecka i zapewnić mu odpowiednich warunków:

Alkoholizm, recydywa, patologia, brak podstawowych warunków do rozwoju dziecka. Szkoda malucha; Dumni byliście jak cholera, że chlejecie dyktę, do roboty żadne się nie garnęło, a w domu bałagan i brud! – czytamy pod zamieszczonym postem.

Jednak wygląda na to, że internauci byli w błędzie, Ryszard radzi sobie całkiem nieźle i jest bardzo zadowolony z tego, co go spotkało. Jego życie zmienia się na lepsze. Mamy nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej.

Zobacz wideo i zdjęcie:

Powyżej możecie obejrzeć nagranie z wizyty u Ryszarda ,,Szczeny” Dąbrowskiego.

Niecałe dwa miesiące temu doczekał się synka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: youtube.com