Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Przykra informacja dla widzów „Projektu Lady”. Gwiazda nie chce już brać udziału w show TVN
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.02.2022 15:31

Przykra informacja dla widzów „Projektu Lady”. Gwiazda nie chce już brać udziału w show TVN

Projekt Lady
Beata Zawadzka/East News

Program „Projekt Lady” od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. Wygląda jednak na to, że jedna z czołowych gwiazd produkcji nie chce kontynuować swojej współpracy z show. O co dokładnie chodzi?

„Projekt Lady” już od kilku lat gości na antenie TVN. Program, w którym młode dziewczyny zmieniają swój styl życia i uczą się dobrych manier, zyskał sporą popularność w Polsce. Dlaczego jedna z trzech największych gwiazd formatu chce opuścić show?

Jedna z mentorek w show „Projekt Lady” odchodzi z programu

„Projekt Lady” to kultowe show stacji TVN, do którego zgłaszają się młode dziewczyny, które chcą odmienić swoje życie. Uczestniczki nie stronią od imprez, używek i romansów, ale w chwili przyjścia do programu postanawiają stać się lepszą wersją samej siebie. Pomagają im w tym mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz rozmawia z nimi na ciężkie tematy osobiste, a Irena Kamińska-Radomska uczy ładnej polszczyzny, dobrych nawyków i kultury osobistej. Rolę gospodyni programu pełni Małgorzata Rozenek-Majdan.

Okazało się jednak, że jedna z mentorek w programie „Projekt Lady” postanowiła odejść z popularnego show. Irena Kamińska-Radomska nie chce już pracować na planie produkcji TVN. Jak udało się dowiedzieć portalowi „Pomponik”, gwiazda ma dość tego, w jakim kierunku zmierza ten program.

-Irena chciała brać czynny udział w tworzeniu programu. Wielokrotnie prosiła reżysera o uwzględnienie jej uwag, bo coraz mniej jej się podobało, w którym kierunku to wszystko zmierza. Na ekranie przestały obowiązywać dobre maniery, a zaczęła liczyć się tania sensacja. Dorobek zawodowy, na który pracowała przez wiele lat, nie pozwala jej uczestniczyć w czymś takim. Jeśli powstanie kolejna edycja, to już bez niej — czytamy słowa informatora portalu „Pomponik”.

Gwiazda w rozmowie z tabloidem potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia, ale nie wyjawiła oficjalnego powodu swojej decyzji.

-Bardzo się cieszę, że chciałby Pan, aby ten program wrócił. Jednak ja chyba nie chciałabym, bo nie chcę brać w tym już udziału. Zniechęciłam się — powiedziała Irena Kamińska-Radomska w rozmowie z dziennikarzem portalu „Pomponik”.

Co uważacie na ten temat? Będzie Wam brakować mentorki?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów
  2. Edyta Golec jak sobowtór Dody. Zaskakujący widok żony Łukasza Golca
  3. Ogromne oburzenie po wystąpieniu Kossakowskiego i Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”. „Porażka”