Rozrywka.Lelum.pl

Beata Zawadzka/East News

Przykra informacja dla widzów „Projektu Lady”. Gwiazda nie chce już brać udziału w show TVN

15 Lutego 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Program „Projekt Lady” od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. Wygląda jednak na to, że jedna z czołowych gwiazd produkcji nie chce kontynuować swojej współpracy z show. O co dokładnie chodzi?

Program „Projekt Lady” od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. Wygląda jednak na to, że jedna z czołowych gwiazd produkcji nie chce kontynuować swojej współpracy z show. O co dokładnie chodzi?

„Projekt Lady” już od kilku lat gości na antenie TVN. Program, w którym młode dziewczyny zmieniają swój styl życia i uczą się dobrych manier, zyskał sporą popularność w Polsce. Dlaczego jedna z trzech największych gwiazd formatu chce opuścić show?

Jedna z mentorek w show „Projekt Lady” odchodzi z programu

„Projekt Lady” to kultowe show stacji TVN, do którego zgłaszają się młode dziewczyny, które chcą odmienić swoje życie. Uczestniczki nie stronią od imprez, używek i romansów, ale w chwili przyjścia do programu postanawiają stać się lepszą wersją samej siebie. Pomagają im w tym mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz rozmawia z nimi na ciężkie tematy osobiste, a Irena Kamińska-Radomska uczy ładnej polszczyzny, dobrych nawyków i kultury osobistej. Rolę gospodyni programu pełni Małgorzata Rozenek-Majdan.

Okazało się jednak, że jedna z mentorek w programie „Projekt Lady” postanowiła odejść z popularnego show. Irena Kamińska-Radomska nie chce już pracować na planie produkcji TVN. Jak udało się dowiedzieć portalowi „Pomponik”, gwiazda ma dość tego, w jakim kierunku zmierza ten program.

-Irena chciała brać czynny udział w tworzeniu programu. Wielokrotnie prosiła reżysera o uwzględnienie jej uwag, bo coraz mniej jej się podobało, w którym kierunku to wszystko zmierza. Na ekranie przestały obowiązywać dobre maniery, a zaczęła liczyć się tania sensacja. Dorobek zawodowy, na który pracowała przez wiele lat, nie pozwala jej uczestniczyć w czymś takim. Jeśli powstanie kolejna edycja, to już bez niej — czytamy słowa informatora portalu „Pomponik”.

Gwiazda w rozmowie z tabloidem potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia, ale nie wyjawiła oficjalnego powodu swojej decyzji.

-Bardzo się cieszę, że chciałby Pan, aby ten program wrócił. Jednak ja chyba nie chciałabym, bo nie chcę brać w tym już udziału. Zniechęciłam się — powiedziała Irena Kamińska-Radomska w rozmowie z dziennikarzem portalu „Pomponik”.

Co uważacie na ten temat? Będzie Wam brakować mentorki?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski w białych włosach z brodą. Metamorfoza zaskoczyła fanów
  2. Edyta Golec jak sobowtór Dody. Zaskakujący widok żony Łukasza Golca
  3. Ogromne oburzenie po wystąpieniu Kossakowskiego i Kurdej-Szatan w „Dzień Dobry TVN”. „Porażka”

Tagi:

Martyna Pałka

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Programy

Uczestniczka „Sanatorium miłości” w przezroczystej sukience. Fani grzmią, „wygląda żałośnie”

Czytaj więcej >

Programy

Słynny program TVN nie wróci na ekrany. Stacja podjęła nieoczekiwaną decyzję w ostatniej chwili

Czytaj więcej >

Programy

Andrzej z Plutycz pochwalił się swoim bogactwem, trzyma je pod ziemią w środku lasu

Czytaj więcej >

Programy

Jak naprawdę nazywa się Bandziorek? Ma piękne, dostojne nazwisko

Czytaj więcej >

Programy

Niecodzienne sceny w „DDTVN”. Z okna studia widać było, co robi widzka na balkonie

Czytaj więcej >

Programy

Łukasz Nowicki dyskutował z gośćmi „Pytania na Śniadanie”. Stanowczo wypowiedział się o piciu alkoholu

Czytaj więcej >