Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Przykre, obrażają parę z "Sanatorium miłości". Wysyłają go do protetyka i stomatologa, "jak dziadek z wnuczką"
Michał Fitz
Michał Fitz 11.02.2023 15:57

Przykre, obrażają parę z "Sanatorium miłości". Wysyłają go do protetyka i stomatologa, "jak dziadek z wnuczką"

Sanatorium miłości
fot. kadr z programu "Sanatorium miłości"

”Sanatorium miłości” to program otoczony bardzo pozytywną atmosferą, dlatego większość kuracjuszy ma wśród telewidzów tylko fanów. Są jednak tacy, którzy z jakichś powodów nie spodobali się oglądającym. 

Do tego grona można zaliczyć Józefa, który musi teraz czytać o sobie niezbyt przyjemne rzeczy w internecie. Pod ostatnim wpisem dotyczącym show fani dali znać, co myślą o nim i jego relacji z Ewą.

"Sanatorium miłości": Józef i Ewa

Józef dosyć szybko zauroczył się Ewą i konsekwentnie próbuje ją do siebie przekonać. Mieli już okazję spotkać się na prywatnej randce, po której seniorka stwierdziła, że adorator ma u niej szansę.

W mediach społecznościowych opublikowano ich wspólną fotografię, na której para jest elegancko ubrana. Niektórzy widzowie zachwalali, że pięknie wyglądają i do siebie pasują. Nie wszyscy jednak wychodzą z takiego założenia.

"Co tu się dzieje?" Przerażony klient pokazał, jak wygląda Biedronka Outlet. Jest ich w Polsce tylko kilka

"Sanatorium miłości": Józef skrytykowany przez widzów

Część oglądających stwierdziła, że Józef kompletnie nie pasuje do Ewy. Ludzie wytykają im różnicę wieku i wyglądu, sugerując, że kobieta powinna wybrać nieco młodszego i przystojniejszego mężczyznę. Niektórzy są w swoich komentarzach wręcz brutalni, bo wysyłają seniora do lekarza.

- Wyglądają jak dziadek z wnuczką stwierdza jedna z komentujących.

- Nie pasują wcale. Józef jest za stary dla Ewy — stwierdza stanowczo kolejna widzka.

- Pan Józek w pierwszej kolejności powinien znaleźć dobrego stomatologa i protetyka. Jego uśmiech to koszmar — czytamy w innym, bezpardonowym komentarzu.

 

"Sanatorium miłości": Nie tylko Józef jest krytykowany

Co ciekawe, w tym sezonie widzowie wyjątkowo czepiają się uczestników, bo niezbyt dobrą opinię wśród nich ma też energiczna i tryskającą witalnością Anita. Ta ostatnio stwierdziła, że chętnie poszłaby sama na randkę z dwoma mężczyznami.

Ta wypowiedź nie została zbyt dobrze przyjęta przez telewidzów. Gdy opublikowano ją w mediach społecznościowych, pod wideo pojawiły się wpisy krytykujące zachowanie Anity.

Zobacz zdjęcie: