Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Pytanie na śniadanie”: Kammel zdenerwowany przez Izę Krzan. Wystarczyło, że zabrała głos na pewien temat
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.10.2022 19:38

„Pytanie na śniadanie”: Kammel zdenerwowany przez Izę Krzan. Wystarczyło, że zabrała głos na pewien temat

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie „

Tomasz Kammel wyznał, że jego programowa partnerka bardzo zirytowała go swoim zachowaniem podczas ostatniego odcinka programu „Pytanie na śniadanie”. Gwiazdor podzielił się wyznaniem na Instagramie.

Podczas niedawnego odcinka porannego show TVP Izabella Krzan nieoczekiwanie zmieniła swoje miejsce i tym razem zasiadła na kanapie w charakterze gościa. Gwiazda razem z modelem Rafałem Jonkiszem opowiedziała o swoim urlopie na Bali.

„Pytanie na śniadanie”: Izabella Krzan zirytowała Tomasza Kammela

Prowadzący „Pytanie na śniadanie” dodał zaskakujący post na swój profil na Instagramie. Dziennikarz wyznał, że koleżanka z planu show TVP niesamowicie zdenerwowała go swoim zachowaniem w programie na żywo.

Oczywiście wszystko jest jednym wielkim żartem, z których słynie prezenter TVP. Tomasz Kammel chciał w taki zabawny sposób skomentować najnowszy odcinek śniadaniówki, w którym jego programowa partnerka wystąpiła jako gość i opowiedziała o swoich wakacjach na przepięknej wyspie Bali.

Jak wyznał sam dziennikarz, należy on do osób uwielbiających ciepło i wysoką temperaturę, dlatego też bardzo zazdrości Izabelli Krzan wyjazdu.

-Dzisiaj w PNŚ Rafał i Iza opowiadali o wyspie Bali i bardzo mnie tym wkurzali. Nie można tak denerwować ciepłolubnych – napisał na swoim profilu na Instagramie Tomasz Kammel.

Izabella Krzan opowiedziała o swoim urlopie na Bali w programie „Pytanie na śniadanie”

Prezenterka, podobnie jak jej koleżanka Kasia Cichopek, miała okazję zadebiutować w programie w nowej roli i tym razem zasiadła po drugiej stronie kanapy w charakterze zaproszonego do studia gościa. Gwieździe towarzyszył model Rafał Jonkisz, który razem z nią opowiedział trochę o swoim wyjeździe na Bali.

Zarówno Izabella Krzan, jak i gwiazdor mieli okazję zwiedzić indonezyjską wyspę podczas swojego ostatniego urlopu. W programie „Pytanie na śniadanie” opowiedzieli o tym, które miejsca warto zobaczyć i co najbardziej zaskoczyło ich w tamtym regionie świata.

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Dominika Gwit opublikowała komunikat ws. dziecka. Fani nigdy nie zobaczą jego twarzy i nie poznają imienia