Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ralph Kaminski znowu zaskoczył. Pięknie się ubrał, wtula się w niego znana wszystkim blondynka
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 28.04.2023 22:13

Ralph Kaminski znowu zaskoczył. Pięknie się ubrał, wtula się w niego znana wszystkim blondynka

Ralph Kaminski
fot. KAPiF

Ralph Kaminski jest w ostatnim czasie jednym z wokalistów, o których jest dość głośno w mediach. Najnowszym wydarzeniem, jakie trafiło na nagłówki jest jego wygląd w teledysku do utworu „Pies”, w którym wystąpił w sukni ślubnej. W tej samej kreacji kilka dni później pojawił się na gali Fryderyków.

Ralph Kaminski nie zamierza przejmować się krytyką, jaka spotkała go po decyzji o założeniu sukni ślubnej i podzielił się z fanami kolejnym zdjęciem, tym razem jednak w zupełnie innej stylizacji i z popularną towarzyszką u boku.

Ralph Kaminski pochwalił się nowym zdjęciem. U jego boku popularna blondynka

Ralph Kaminski podzielił się z fanami nowym zdjęciem na swoim instagramowym profilu. Wokalista jest wystrojony w garnitur, białą koszulę i elegancką muchę, a u jego boku widać wspartą na jego ramieniu znaną wszystkim blondynkę – Beatę Kozidrak. 

Popularny muzyk od lat nie ukrywa, że piosenki zespołu Bajm, którego Beata Kozidrak jest wokalistka, są dla niego ważne. Kaminski ma nawet na koncie wykonywanie podczas koncertów coverów jednej z piosenek grupy, a mianowicie utworu „Jezioro szczęścia”.

"Familiada": "słowo, które kończy się na "-ster"? Zdumiewające odpowiedzi

Ralph Kaminski z Beatą Kozidrak. Fani są zachwyceni

Fani Ralpha Kaminskiego nie kryją radości, że spotkał się z ważną dla niego wokalistką:

OMG!!! „Czekam jak zadzwoni Kozidrak Beata”, chyba w końcu się doczekałeś, haha.

Dwie ikony na jednym zdjęciu.

OMG dwie ikony – czytamy w komentarzach.

Ralph Kaminski z Beatą Kozidrak. Nie zabrakło słów krytyki

Choć większość komentarzy pod zdjęciem piosenkarzy jest pozytywna, nie brakuje także tych negatywnych. Autorzy większości z nich wypominają Kaminskiemu promocję wokalistki, która ma na koncie wyrok za jazdę pod wpływem. 

– Tylko nie Beata, takich ludzi powinno się piętnować.

Szkoda, że z „idolką”, która nie ma nic przeciwko jeździe po alkoholu samochodem… A no i będzie się bronić od normalnej kary za przewinienie. Jakże szybko zapominamy – pojawiają się negatywne głosy.