Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Rewolucja nie tylko w Polsacie. Znika flagowy program TVN! Na jego miejscu pojawi się inny
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.06.2023 12:02

Rewolucja nie tylko w Polsacie. Znika flagowy program TVN! Na jego miejscu pojawi się inny

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, joanna Krupa
fot. kadry z programu „Mam talent!” i „Top Model”

Ostatnio co pewien czas dochodzą słuchy na temat kolejnych zmian w Polsacie. Ostatnio najgłośniejszą z nich jest niedawne zwolnienie Katarzyny Dowbor z roli prowadzącej program „Nasz nowy dom”, czym zajmowała się od dekady. 

Jak się okazuje, nie tylko w tej stacji szykują się rewolucje. Także TVN zdecydował się na znaczące zmiany w swojej ramówce. 

TVN ze zmianami w ramówce. Pożegna się z flagowym programem

Z ramówki TVN ma zniknąć jeden z jego flagowych programów rozrywkowych. Mowa o „Mam talent!”, który był emitowany w latach 2008-2019, a następnie wznowiony w 2021 roku. W ostatnich dwóch edycja program był prowadzony przez Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Jana Klimenta.

Po wypłynięciu na jaw informacji o braku „Mam talent!” w nadchodzącej ramówce pojawiły się informacje, że telewizyjne show ma zostać zastąpione przez całkiem nowy program, jednak ostatecznie ma to być coś dobrze znanego widzom.

"Rączka się pojawiła". Cichopek i Kurzajewski zachwyceni dzieckiem podczas USG. Mała dziewczynka skradła ich serce

TVN bez „Mam talent!”. Co w zamian?

Jak donosi portal Wirtualne media, miejsce „Mam talent!” w ramówce TVN, czyli w sobotnim prime timie, zajmie program „Top Model”, jak dotąd emitowany w środy o godzinie 21:30

– Będzie to rewolucja w ramówce, bo dotąd reality-show z udziałem modelek i modeli emitowany był zwykle w środy o 21:30. Niektóre edycje TVN pokazywał też w poniedziałki o tej samej porze. W weekend i po 20:00 formatu nigdy nie emitowano. Stacja sprawy zmian w ramówce nie komentuje – poinformował portal. 

TVN postawił na inny znany format

Program „Top Model” jeszcze nigdy nie był emitowany w weekendowym paśmie o największej oglądalności. Jak dotąd zmagania modelek można było oglądać wieczorem w środku tygodnia – w środy lub poniedziałki. Być może w związku z oczekiwaniem większej widowni, zwiększono także prestiż programu i uczestnicy będą teraz walczyć o 200 tysięcy złotych i kontrakt z agencją Selective Management. Jak dotąd oferowana nagroda pieniężna była o połowę niższa, a współpracę można było nawiązać z D’VISION Model Management.

Źródło: Wirtualne Media

Tagi: tvn Mam Talent