Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 5-letnia dziewczynka pociesza swojego młodszego braciszka po chemioterapii. Zdjęcie chwyta za serce
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 09.11.2019 16:07

5-letnia dziewczynka pociesza swojego młodszego braciszka po chemioterapii. Zdjęcie chwyta za serce

siostra
Fot. facebook.com

Siostra z bratem często miewają skomplikowane relacje. Wiadomo, jak to dzieci, walczą o zabawki, uwagę rodziców i czyja bajka będzie lecieć teraz w telewizji. A jednak więź między rodzeństwem jest nierozerwalna i najwyraźniej odczuwalna w czasach kryzysu. Tak właśnie było w przypadku dwójki tych dzieciaczków. Wszyscy byli wzruszeni, kiedy zobaczyli zdjęcie małej dziewczynki pocieszającej swojego chorego braciszka po chemioterapii.

To straszne, że tak małe dzieci, zamiast wesoło bawić się z kolegami, przeżywają takie tragedie. Jednak los bywa okrutny i nie oszczędza nawet niewinnych dzieci. Kiedy chłopiec zachorował, jego zaledwie pięcioletnia siostra była gotowa trwać przy nim w każdej, nawet najgorszej sytuacji. To zdjęcie przypomina nam, jak ważną wartością jest rodzina.

Siostra wspiera chorego na białaczkę braciszka

Czteroletni Beckett został w zeszłym roku zdiagnozowany z białaczką i natychmiast trafił na leczenie do szpitala. Jego i siostrę łączy — jak mówi ich matka — niesamowita więź. Chociaż rodzice zachęcają dziewczynkę, by więcej wychodziła na dwór, bawiła się z koleżankami, Audrey woli zostawać w domu, gdzie może mieć oko na braciszka.

siostra

Zdjęcie wzruszyło wszystkich Internautów.

Breckett przeszedł bardzo ciężką chemoterapię i transfuzje krwi. Chłopiec spędził miesiące w szpitalu, nie widząc sióstr przez cały ten czas. Podczas gdy chłopiec przechodził przez leczenie, jego najmłodsza siostra była pod opieką dalszej rodziny. Kiedy ta trójka spotkała się po raz pierwszy od rozłąki podczas piątych urodzin Audrey, nie chciała się już nigdy rozstawać.

Jak istotna jest rodzina

Mama dzieci, 28-letnia Kaitlin, podzieliła się tym zdjęciem w Internecie z pewnym wahaniem. Chciała jednak zwrócić za jego pomocą uwagę na to, jak ważne są rodzinne więzi. Jest dumna z córeczki i szczęśliwa, że mała jest tak przywiązana do brata, chociaż oczywiście serce jej się łamie na ten widok.

Jej dzieci nie powinny spędzać czasu w szpitalu, Audrey nie powinna czuć, że musi opiekować się młodszym bratem. Dzieci powinny chodzić do przedszkola, bawić, cieszyć życiem. Niestety, dla tej rodziny los był okrutny. Po zrobieniu tego zdjęcia siostra zaniosła Becketta do pokoju, gdyby nie powstrzymali jej rodzice, poszłaby posprzątać w łazience. To wzruszające, ale łamiące serce poświęcenie, ze strony tak małego dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

siostra

Audrey jest bardzo opiekuńcza wobec brata.

siostra

Rodzeństwo jest ze sobą blisko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Przez implanty pośladków prawie straciła życie. Dwa razy trafiała do szpitala z ciężkimi obrażeniami
  3. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował
  4. Uszyła swoją suknię ślubną ze skrawków pozbieranych od znajomych. Efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródła: thesun.co.uk