Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Kiedy koniec serialu „Świat według Kiepskich”? Dyrektor programowa Polsatu właśnie poinformowała
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 14.03.2021 16:50

Kiedy koniec serialu „Świat według Kiepskich”? Dyrektor programowa Polsatu właśnie poinformowała

Świat według Kiepskich
Kadr z: „Świat według Kiepskich” (1999-2021)

Po śmierci wielkich gwiazd serialu „Świat według Kiepskich” fani zaczęli się zastanawiać, co dalej z produkcją. Przecież bez Boczka i Paździocha to już na pewno nie będzie to samo. Nina Terentiew, dyrektorka programowa Polsatu poinformowała, jak będzie wyglądała przyszłość serii.

Czy fani mogą spać spokojnie? Sprawa jest zupełnie jasna. Terentiew jest dobrej myśli.

Czy „Świat według Kiepskich” będzie miał nowe odcinki?

Czy „Świat według Kiepskich” powróci na ekrany polskich telewizorów? Wierni fani mieli co do tego wątpliwości po śmierci jednych z najważniejszych aktorów serii – Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa.

Nina Terentiew, dyrektorka programowa Polsatu postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tej kwestii.

„Świat według Kiepskich” się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba, czy nie. Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy. Gramy dalej. Dopóki jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Andrzej Grabowski, chce grać tę rolę, to warto pisać te scenariusze choćby tylko dla niego – mówiła w rozmowie z „Super Expressem”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak zdradziła, to kiedy skończy się serial, będzie zależało od decyzji Andrzeja Grabowskiego – to właśnie Ferdek ciągnie całość na swoich barkach i od niego wszystko zależy.

Jakie zmiany nastąpią w serialu?

Wiadomo jednak, że w związku z brakiem tak ważnych dla serialu postaci, zmieni on nieco swoją formułę i bohaterów. Jeden z nich znany był jako postać epizodyczna w paru ostatnich sezonach.

W mieszkaniu Paździocha zamieszka jego nieślubny syn, Janusz, grany przez Sławomira Szczęśniaka. Z pewnością doda to nieco innego humoru i jakości w nadchodzących odcinkach.

Boczek portretowany wcześniej przez Dariusza Gnatowskiego ma jednak z serialu całkowicie zniknąć i na jego miejsce nie pojawi się nikt nowy.

Do serii powrócą z pewnością Andrzej Grabowski, Renata Pałys i Marzena Kipiel-Sztuka, która ostatnio znalazła się w koszmarnej sytuacji finansowej i bardzo potrzebuje swojej serialowej roli, by utrzymać się na powierzchni.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [msn.com]