Rozrywka.Lelum.pl > Programy > „Świat według Kiepskich”: Wielkie zaskoczenie, widzowie zobaczą nowe odcinki. Boczek wyjechał, po Paździochu został głos
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 13.07.2022 19:55

„Świat według Kiepskich”: Wielkie zaskoczenie, widzowie zobaczą nowe odcinki. Boczek wyjechał, po Paździochu został głos

Świat Według Kiepskich
fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich” stacja Polsat

Dobra wiadomość dla wielbicieli serialu „Świat według Kiepskich”. Jak się okazało, stacja Polsat zamierza wyemitować jeszcze kilkanaście odcinków produkcji. Ich premiery można spodziewać się jesienią tego roku, jednak dokładna data nie jest jeszcze znana.

Kilka tygodni temu przedstawiciele Polsatu zapowiedzieli koniec kultowej serii „Świat według Kiepskich”. Fani mieli na dobre pożegnać się z produkcją po 20 latach i prawie 600 odcinkach. Okazuje się jednak, że ich ulubieni bohaterowie jeszcze wrócą na ekrany.

Ostateczny koniec „Świata według Kiepskich”

W ciągu dwóch dekad „Świat według Kiepskich” stał się jednym z najbardziej kultowych seriali polskiej telewizji. Jednak śmierć czołowych aktorów sprawiła, że producenci zostali zmuszeni do zamknięcia serii i pożegnania się z widzami. Największym ciosem było odejście Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa, czyli „Boczka” oraz Mariana Paździocha. Bohaterowie ci byli uwielbiani przez widzów, a bez ich obecności nikt nie wyobrażał sobie dalszej serii.

– Po ponad 20 latach nie wykluczam, że zakończymy produkcję „Świata według Kiepskich”, których zrealizowaliśmy 588 odcinków. […] Trudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go – mówiła Nina Terentiew dla Wirtualnych Mediów.

Będą kolejne odcinki „Kiepskich”

Twórcy serialu zorganizowali jednak dla fanów niespodziankę. Chociaż produkcja faktycznie została zamknięta, to niedługo na Polsacie zostanie wyemitowany sezon składający się z 12 odcinków. Został on nagrany jeszcze na początku 2021 roku.

Jak rozwiązana została kwestia nieobecnych bohaterów „Świata według Kiepskich”? Dowiadujemy się, że brak Boczka zostanie wytłumaczony jego wyjazdem „w poszukiwaniu ciszy”. Za to Paździocha uda nam się jeszcze usłyszeć. Twórcom udało się zawczasu nagrać głos Ryszarda Kotysa, który przemówi do widzów z „offu”.

Cieszycie się, że „Świat według Kiepskich” wróci jeszcze na ekrany?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Gwiazda „Świata według Kiepskich” wspomniała Ryszarda Kotysa. Wyjawiła sekret
  2. Katarzyna Cichopek pokazała się w bardzo obcisłej sukience. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła
  3. Smutek Grażyny Torbickiej. Przyszłość festiwalu w Kazimierzu pod znakiem zapytania

Źródło: swiatseriali.interia.pl